Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Strefa Płatnego Parkowania w Bolesławcu – pamiętaj o przedłużeniu abonamentu
~~Stalowoniebieski Eukomis niezalogowany
29 maja 2024r. o 15:57
~~Bladoróżowy Kasztanowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jan napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jarek jarke napisał(a): A co na to przewodniczący rady powiatu z impulsu lokalnego? Sprawa ucichła?

A co ma rada powiatu do miejskiej strefy płatnego parkowania?
To był jego program wyborczy.raczej kiełbasa soryA może zapytaj radnych PO kiedy będzie kwota wolna od podatku, paliwo po 5, 19 zł za litr, rachunki za gaz i prąd o połowę mniejsze, a w sklepach taniej, bo przewodniczący PO Donald Tusk to wielokrotnie obiecywał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowobiała Laurowiśnia niezalogowany
29 maja 2024r. o 15:59
Dziad parkingowy na Grunwaldzkiej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Smolista Glicynia niezalogowany
30 maja 2024r. o 14:52
Niit niczego nie zrobi. Mieszkańcy tylko ponażekac potrafią a tak to są leniwi. Jak były protesty to wystarczyło się dołączyc.. Przyjsc i po prostu byc tam..Nawet tego im sie nie chciało i czekali na zrobienie za nich. Niech płacą i bardzo dobrze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.