Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Pomnik (nagrobek) gdzie wykonac?

118
#anonim_2453 nieaktywny
22 września 2009r. o 18:36
Jak w temacie. Gdzie dobrze i tanio? Bylem kolo Kerfura ale wybor maja taki sobie (brzydkie te nagrobki wg mnie). W BC jest ogolnie bardzo drogo. Moze gdzies poza boleslawcem?
Z gory dzieki za rady
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2519
#nana nieaktywny
22 września 2009r. o 18:50
znam dobrego wykonawce z lubania niestety nr moge dac dopiero jutro gdyż dzis nie mam notesu :))


Dopisane 22.09.2009r. o godz. 18:50:

ps : napisze ci wszystko na priv :))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
118
#anonim_2453 nieaktywny
22 września 2009r. o 18:52
ooo dzieki :-)
BC niestety jest drogim miastem. Pogrzeb w bc jest drozszy niz pogrzeb w centralnej polsce + koszta transportu tam. A teraz jeszcze te kosmiczne ceny nagrobkow.
Po prostu masakra. Jak sie jeszcze doliczy niskie pensje i koszty wynajmu lokali to w tym miescie nie oplaca sie ani zyc ani umierac...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~k1p niezalogowany
22 września 2009r. o 18:58
Bardzo ładne i niedrogie nagrobki można kupić w Strzegomiu. W samym mieście i okolicach jest kilka firm kamieniarskich. Często słyszę od znajomych, że właśnie tam kupują.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
118
#anonim_2453 nieaktywny
22 września 2009r. o 19:00
~k1p napisał(a): Bardzo ładne i niedrogie nagrobki można kupić w Strzegomiu. W samym mieście i okolicach jest kilka firm kamieniarskich. Często słyszę od znajomych, że właśnie tam kupują.


Tez myslalem o Strzegomiu. Tu jest jednak jedno ale : transport jest zapewne kosztowy.
No i jesli cos z nagrobkiem bedzie 'nie tak' to moze byc problem z reklamacja...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~M.P. niezalogowany
22 września 2009r. o 19:27
polecam wykonawce ze Lwówka, robi solidnie i w rozsądnej cenie, nie mam do niego telefonu, jeździłam osobiście wybierałam przy okazji kamień z którego nagrobek był wykonywany. Zakład ten znajduje się koło cmentarza, wchodziłam przez brame cmentarna i przechodziłąm koło kaplicy dalej jest przejście i za drogą w podworku jest ten zakład. Z wykonania nagrobka jesteśmy zadowoleni
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 września 2009r. o 19:43
InvaderZim napisał(a):
~k1p napisał(a): Bardzo ładne i niedrogie nagrobki można kupić w Strzegomiu. W samym mieście i okolicach jest kilka firm kamieniarskich. Często słyszę od znajomych, że właśnie tam kupują.


Tez myslalem o Strzegomiu. Tu jest jednak jedno ale : transport jest zapewne kosztowy.
No i jesli cos z nagrobkiem bedzie 'nie tak' to moze byc problem z reklamacja...
Jeden nagrobek robiłem w strzegomiu i fakt był zdziebko tańszy ale potem wyszła poprawka musiałem dwa razy jezdzić do strzegomia i wkońcu poprawke zrobił gościu z bolca a drugi robiłem koło pomu i jestem zadowolony i wcale niebył drozszy od tego ze strzegomia polecam gościa zakład przy bramie pomu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1831
#agastaffbull nieaktywny
22 września 2009r. o 19:57
Żugaj z Żeliszowa jest dobry i z tego co wiem-nie aż taki drogi. Mój kolega jest kamieniarzem (a raczej specjalizuje się w wykuwaniu portretów na nagrobkach oraz w rzeźbie z kamienia), więc jeśli chodziłoby o taką usługę-to podam namiary, gość jest naprawdę świetnym specem i pracuje dla kamieniarzy w Żaganiu, Wrocławiu, na Górnym Śląsku etc.
Zapytany kiedyś o dobry zakład kamieniarski (nagrobki) wspominał coś o Pławnej.


Dopisane 22.09.2009r. o godz. 19:57:

P.S.
Tydzień temu właśnie firma p. Żugaja z Żeliszowa postawiła pomnik mojej babci i nie mamy zastrzeżeń. Moja ciotka równierz go poleca, solidnie zrobili kilka lat temu pomnik wujka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza