Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Pomnik (nagrobek) gdzie wykonac?

~akin niezalogowany
15 września 2012r. o 22:26
~chrupek napisał(a): polecam pani tych mlodych chlopaków,numer ich telefonu jest na tablicy na cmentarzu, naprawde tanio, z młodym niżnikiem też sie można dogadać a odradzam tych kolo cmentarza, mają zbyt wysokie ceny

chrupek pracownik niżnika, tych kolo cmentarza odradza, bo co? konkurecja?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tadek niezalogowany
13 listopada 2012r. o 19:51
najtaniej i w super wykonaniu mozna zamówić nagrobek w żeliszowie.wszystko robią u siebie a nie sprowadzają gotowe z chin. byłem bardzo zadowolony z wykonania i terminowości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marian niezalogowany
4 maja 2013r. o 6:57
nagrobki-golebiewski.pl


Tanio,solidnie dają gwaranicie,montaż gratis



Zmoderowano 04.05.2013 godz.19:13 - powód: wyróżnienie całego tekstu, zamiast części (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~in mourning niezalogowany
2 października 2013r. o 15:29
Ktos się może orientuje, ile moze kosztować nagrobek dziecięcy (dla niemowlęcia) z najtańszego granitu? Sam nagrobek, bez tablicy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
14 marca 2014r. o 23:03
Czy ktoś robił nagrobek u Pana Adama Markowskiego z Płóczek Górnych? Bardzo proszę o opinie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~renia niezalogowany
14 marca 2014r. o 23:25
Jesienią robiłam nagrobek z granitu dziadkom w Gromadce. Jestem zadowolona. Przystępna cena. W porównaniu z cenami kamieniarzy bolesławieckich baaaardzo tanio! Można również na raty. Wszystkie formalności sami załatwiają. Myślę, że mogą wykonać pomnik według twojego pomysłu jak im naszkicujesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
15 marca 2014r. o 13:43
Dzięki:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kasia niezalogowany
7 kwietnia 2014r. o 10:01
W serwisie Pożegnaj http://www.pozegnaj.pl/Zaklady_kamieniarskie/ jest spis firm zajmujących się wykonywaniem nagrobków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.