Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Pomnik (nagrobek) gdzie wykonac?

~Irena niezalogowany
8 kwietnia 2014r. o 12:03
Dwa lata temu zamowilam pomnik na Sluzowej u p.Niznika
i jestem bardzo zadowolona.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 kwietnia 2014r. o 20:12
co do tych specjalistow od niżnika,to co ja wiem maja roboty od rana do wieczora i nie pija alkocholu,wiec dlaczego ktos takie bzury pisze.przedstaw sie i głupot nie pisz bohaterze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~onek niezalogowany
10 kwietnia 2014r. o 20:32
słuchaj radia Legnica tam reklamuje sie firma która niedrogo oferuje nagrobki z montażem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 kwietnia 2014r. o 20:35
~ napisał(a): co do tych specjalistow od niżnika,to co ja wiem maja roboty od rana do wieczora i nie pija alkocholu,wiec dlaczego ktos takie bzury pisze.przedstaw sie i głupot nie pisz bohaterze

nie piją alkocholu? to może alkohol?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fotograf niezalogowany
2 lutego 2015r. o 13:56
Po zamówieniu ładnego nagrobka warto zainwestować w fotografię na porcelanie. Ciekawa i bogata oferta jest na stronie www.elipsa-porcelana.pl . Jest to pracownia zdjęć nagrobkowych, w której od ponad dwudziestu lat robimy fotoporcelanki. Warto zajrzeć, zapraszamy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~alka niezalogowany
2 lutego 2015r. o 14:28
ja robiłam na sluzowej, firma kamyk z płuczek czy jakos tak. 2500 ze wszystkimi pozwoleniami na wjazd na cmentarz. Skromny, prosty pomnik jednoosobowy bez żadnych udziwnień. Zadowolona jestem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 lutego 2015r. o 14:36
~ napisał(a): Proszę o poradę. Interesuje mnie nagrobek, bardzo skromny (ponieważ nie przelewa mi się a muszę sama ponieść koszty). Opiekuję się grobem lecz nie byłam z tą osobą związana (dla wyjaśnienia dlaczego ,,oszczędzam"). Chciałabym żeby było skromnie i schludnie. Ma ktoś jakiś pomysł na wykonanie? Może z innego kamienia byłoby taniej? Może piaskowiec? Może granit z miejscem na kwiaty (tylko plyta z nazwiskiem, obramowanie z kamienia, a w środku jakieś rośliny do zasadzenia)? Szukam w necie i nic mi nie przychodzi do głowy...Ani nawet jakaś cena minimalna..
Będę wdzięczna za propozycje.


Koło cmentarza firma Kamyk . Zrobiłem za 2000 + pozwolenia i napis na nagrobku w cenie to wyszło ok.2400
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lidka29 niezalogowany
29 maja 2015r. o 8:57
Moim znajomi wymieniali ostatnio nagrobek u swoich rodziców w Warszawie i pamiętam, że firma w której zamawiali nagrobek, ma w ofercie takie już od 1700 złotych. Wszystko przetransportowano i zamontowano bardzo szybko, a poza tym dostali 10-letnią gwarancję na nagrobek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza