Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Pomagam - potrzebuję, temat kontaktowy

~potrzebuje niezalogowany
16 kwietnia 2015r. o 10:26
ponawiam prośbę o pomoc z pracą z poprzedniego postu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
28 listopada 2015r. o 21:42
przypominam temat :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Katarzyna niezalogowany
16 grudnia 2015r. o 7:34
Witam . Czy ktoś z Państwa nie ma do oddania biurka ? Mam 3 dzieci w wieku szkolnym nasze biureczko zakończyło swój żywot a na chwilkę obecną nie mam funduszy na to by kupić im nowe . Na razie cała 3 lekcje odrabia przy małym stoliku . Gdyby ktoś miał na zbyciu bardzo proszę o kontakt . Dziękuję
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
16 grudnia 2015r. o 13:50
Zostaw jakiś namiar na siebie ,może ktoś będzie miał ?
Powodzenia :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~atena niezalogowany
16 grudnia 2015r. o 14:33
Pani Katarzyno, czy biurko podobne do tego bedzie ok ?

http://img32.staticclassifieds.com/images_tablicapl/293813519_1_644x461_narozne-biurko-szklane-w-bardzo-ladnym-stanie-szczecin.jpg

Jezeli tak to prosze o kontakt na @: [email protected]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5993
#xaa nieaktywny
6 stycznia 2016r. o 18:19
Pilnie potrzebne ze dwie "mocne" farelki !!



Dopisane 06.01.2016r. o godz. 17:58:

Do pożyczenia !!


Dopisane 06.01.2016r. o godz. 18:01:

:)


Dopisane 06.01.2016r. o godz. 18:04:

Czy ma ktoś pożyczyć ?? ..


Dopisane 06.01.2016r. o godz. 18:19:

:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~karolina2204 niezalogowany
6 stycznia 2016r. o 20:34
Postanowiłam wystawić sesję fotograficzną na aukcję. Cel szczytny - cała wylicytowana kwota zostanie przekazana na konto WOŚP. Zapraszam do licytacji. :)
http://aukcje.wosp.org.pl/plenerowa-domowo-studyjna-sesja-fotograficzna-i2659493
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 stycznia 2016r. o 22:19
Witam potrzebuję narożnika z funkcją spania dla dzieci niestety poprzedni się rozsypal ze starości a nawet używane są poza moimi możliwościami jestem w stanie zapłacić maksymalnie do 50zł wiem że to nie dużo ale może ktoś posiada takowy na zbyciu.pozdrawiam i z góry dziękuję
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo