Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sklep myśliwski w Bolesławcu.

~Janek niezalogowany
5 października 2010r. o 10:20
Byłem w sklepie w Rakowicach, to nic że pobłądziłem. Jestem pod wrażeniem amunicja - duży wybór, jest broń i wszystko do niej. A do tego mają duży wybór fajnego obuwia - kupiłem za dwie stówy. Ogólnie sporo towaru i robi wrażenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 października 2010r. o 13:01
Też pobłądziłem, ale fakt sklep ok.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~felek niezalogowany
15 października 2010r. o 20:43
~Dymacz frjerów napisał(a):
dyrmaz napisał(a):
ten koło Policji -BUDYNEK NA SPRZEDAŻ-wisi


No to widać ze założył go jakiś twardziel dupa biznesmen... Nazwał to sklep myśliwsko outdorowy a zamknął długo przed tym jak sprzedał tam jakikolwiek nabój do broni myśliwskiej, gdzie się tacy biznesmeni rodzą, którzy myślą że dorobią się w trzy miesiące, bo mniej więcej tyle ten sklep "myśliwski" dzialał. Ile razy w roku mysliwy kupuje kurtkę, a ile razy naboje ? Ot przedsiębiorca... Widać warzywniak powinien tam zostawić...


Powiem Tobie tak "dymaczu", iż twój post jest nie na miejscu i zanim się wypowiesz i to w takim tonie to sie grubo zastanów.


Powiem Tobie tak "dymaczu". Rozmawialem z gościem, który zamyka sklep kolo policji. Gość ma swoje powody o których mi powiedzial i wcale się nie dziwie iż tak czyni i ma żal że musi to robić. I fajnie by bylo, Panie "dymaczu" jak by Pan "dymacz" ugryzl się w język zanim zamieści taki komentarz.

Kupilem u niego za krec ... odzież, którą bym nie dostal ani w nowym sklepie w Rakowicach ani w Zlotoryji. I to w razsądnych cenach. Gość przede wszystkim potrfafil doradzić, bo ma pojęcie co sprzadaje.

Slyszalem, że sporo kolegów mysliwych u niego kupilo i są zadowoleni. Jeśli są tacy to napiszcie sami!!!

Następny przykad "dymaczu" to przymnie kolega mysliwy z Klodzka do niego jeździl i kupowal dla siebie i innych ze swojego kola.

To wszystko co miale Tobie do napisania "dymaczu"!!

Z tego co wiem to slyszalem że wysprzedaje w dobrych cenach towar na telefon, który widnieje na szyldzie "sprzedam".

Pozdrawiam
felek






Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Arek niezalogowany
13 stycznia 2011r. o 11:22
Jakie jest zaopatrzenie tego sklepu, pytam nie wiem czy warto jechać, mieszkam za Zgorzelcem. Jeśli ktoś w nim był, to niech napisze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nautka niezalogowany
13 stycznia 2011r. o 11:43
504156775 informacje mozna uzyskac telefonicznie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zenek niezalogowany
10 kwietnia 2011r. o 10:50
Zaczynają się przestrzeliwania broni jakie ceny w tych Rakowicach? A tak przy okazji jest tam coś ciekawego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zenek niezalogowany
10 kwietnia 2011r. o 20:14
Ponawiam pytanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kazik niezalogowany
25 maja 2011r. o 8:26
Jestem bardzo zaskoczony zaopatrzeniem tego sklepu. Nie myślałem, że mają już tyle broni i przyznam ciekawy wybór. A to cacko, które oglądałem ummm marzenie w dużej cenie. Super, że jest i oby tak dalej.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza