Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sklep myśliwski w Bolesławcu.

~do polonistki niezalogowany
16 czerwca 2010r. o 7:41
Trzeba było się lepiej geografi uczyć to by polonistka wiedziała gdzie jest "Lubin"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do "do polonistki" niezalogowany
16 czerwca 2010r. o 7:43
~do polonistki napisał(a): Trzeba było się lepiej geografi uczyć to by polonistka wiedziała gdzie jest "Lubin"

Trzeba było się lepiej wczytać w treść wypowiedzi polonistki i wychwycić ironię. Jej chodziło o to, że nie mówi się w "w Lubiniu", a "w Lubinie"...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~* niezalogowany
16 czerwca 2010r. o 8:03
Ja dobrze wiem o co chodziło polonistce.
Forum jest po to aby komuś pomóc lub doradzić a nie po to aby wyłapywać czyjeś błędy.
Tym niech się polonistka w szkole zajmie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 czerwca 2010r. o 17:46
Wasza dyskusja ma duuuuuuużo wspólnego z myślistwem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2924
#Anonim2924 nieaktywny
16 czerwca 2010r. o 18:00
~* napisał(a):
Forum jest po to aby komuś pomóc lub doradzić


No i doradziła, w zakresie poprawnej polszczyzny, a czy Ci pomogło to inna sprawa...

Pozdrawiam Wujek


Dopisane 16.06.2010r. o godz. 17:59:

Lecę, bo kuzyn z Lublinia ma zaraz przyjechać, co prawda nie mieszka w samym Lubliniu tylko w Rykach, ale bądź co bądź to też daleko, więc trzeba chłopa ugościć.

I wcale się tu nie nabijam, poważnie, naprawdę zaraz przyjedzie mój kuzyn Maciej.

Pozdrawiam Wujek


Dopisane 16.06.2010r. o godz. 18:00:

Acha, mam wujka Władka, który jest myśliwym (żeby nie było ze nie napisałem nic o myślistwie :-) )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Darek niezalogowany
17 czerwca 2010r. o 7:28
Słyszałem Wujku ze w Lubliniu jest kilka niezłych sklepów myśliwskich, popytaj tam kuzyna Macieja ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Andrzej niezalogowany
24 czerwca 2010r. o 7:47
Jest jeszcze sklep w Rakowicach, czy powielił już los sklepu koło policji? ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 lipca 2010r. o 8:05
O nie ma już reklamy sklepu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza