Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
BolecFORUM Nowy temat

Sklep myśliwski w Bolesławcu.

~Turysta niezalogowany
14 czerwca 2010r. o 13:02
Czy ktoś mi powie czy ten sklep koło policji jest czynny czy nie. Ile razy tamtędy przejeżdżam jest zamknięte. Znajomi mówią, że jest otwarte bo widzieli przechodząc bądź przejeżdżając tamtędy (tylko nikt tam nie wszedł). Chciałem kupić parę rzeczy na wycieczkę w góry i za każdym razem całuje klamkę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mała niezalogowany
14 czerwca 2010r. o 13:28
http://www.bolec.info/index.php?op=ads&act=showad&ad=64253
o ile się nie mylę to czynny od 10-18
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Turysta niezalogowany
14 czerwca 2010r. o 15:06
Jest tam jeszcze towar?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 czerwca 2010r. o 15:19
nie jestem pewna ale chyba tak jest jeszcze towar.póki nikt nie kupi budynku będzie działał
ale jest jeszcze drugi sklep Rakowice 32-Bożejowice jest czynny od 10-20
masz reklamę tego sklepu po prawej stronie na zakładce zobacz sobie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Turysta niezalogowany
14 czerwca 2010r. o 19:04
wiem, ale ten w Rakowicach jest typowo myśliwski, mnie interesują ciuchy na wypad w góry.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~* niezalogowany
15 czerwca 2010r. o 10:03
takie ciuchy to prędzej chyba kupisz w sportowym a już na pewno w galeri w Lubiniu lub legnicy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MAREK niezalogowany
15 czerwca 2010r. o 19:48
Nie wiecie czy w tym myśliwskim mają sprzedaż ratalną?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Polonistka niezalogowany
16 czerwca 2010r. o 7:33
~* napisał(a): takie ciuchy to prędzej chyba kupisz w (...) galeri w Lubiniu


A gdzie jest ten "Lubiń", gdzieś w okolicach ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza