Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Neurolog w Bolesławcu

~megi niezalogowany
25 sierpnia 2013r. o 22:44
~zainteresowany napisał(a): czy ktoś korzystał z wizyty u Pana Sławińskiego lub Pani Sławińskiej, neurologów przyjmujących w Biomedzie? Bardzo prosiłbym o opinie

Byłam u Pani dokto pierwszy i ostatni raz.
może miałam pecha ale nawet mnie nie zbadała. Pewnie lubi siedzieć na krześle
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 sierpnia 2013r. o 23:32
a ja byłem i nie narzekam, dostałem skierowanie na rezonans magnetyczny i zobaczę co będzie po rezonansie, na który się czeka baaaardzo długo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1976
#tarantula109 nieaktywny
26 sierpnia 2013r. o 15:08
~megi napisał(a): Byłam u Pani dokto pierwszy i ostatni raz.
może miałam pecha ale nawet mnie nie zbadała. Pewnie lubi siedzieć na krześle


Niestety tez bylem u tej pani nawet nie raczyła mnie zbadać tylko kazała przejść prosto i tyle hahaha Polska służba zdrowia ŻENADA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
27 września 2013r. o 19:54
~aga12010 napisał(a): poszukuję dobrego neurologa,niekoniecznie z Bolesławca


~Polecam napisał(a): Polecam dr Chmielewskiego przyjmuje w przychodni na Staszica ale wizyta prywatna i trwa nawet do godziny-takze magluje niezle hehe:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~szekla82 niezalogowany
7 października 2014r. o 18:59
krótsze terminy są we Wrocławiu w szpitalu na ul. Grabiszyńskiej na rezonans. ja czekałam niecałe dwa miesiące. Polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~malwa niezalogowany
7 października 2014r. o 21:18
bylam u doktora Sławińskiego,dał skierowanie na usg i rezonans,wydaje sie konkretny i rzeczowy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mam niezalogowany
10 kwietnia 2016r. o 7:04
Czy może któs wie gdzie przyjmuje w Bolesławcu jakiś neurolog dziecięcy? Może być prywatnie - może być na NFZ.
Ewentualnie dr Urszula Materna- Milewska gdzie przyjmuje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zosia niezalogowany
10 kwietnia 2016r. o 7:55
Dr Milewska przyjmuje na ul. Opitza. Nie pamietam numeru ale jest tam rowniez dentysta. Wizyta kostowala nas miesiac temu 140 zl. Ale polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.