Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

poród w Zgorzelcu

~Basiek niezalogowany
21 maja 2010r. o 21:12
Moja żona rodziła w Zgorzelcu. Bardzo chwalimy sobie ten wybór. Żona miała cesarkę, później dostała salkę osobną ale bez łazienki. Personel oddziału położniczego i porodówki - pełen profesjonalizm i normalne podejście do ludzi. Pozdrawiamy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3892
#pietrek1 nieaktywny
21 maja 2010r. o 22:39
~Basiek napisał(a): Moja żona rodziła w Zgorzelcu. Bardzo chwalimy sobie ten wybór. Żona miała cesarkę, później dostała salkę osobną ale bez łazienki. Personel oddziału położniczego i porodówki - pełen profesjonalizm i normalne podejście do ludzi. Pozdrawiamy


teraz dostałaby z łazienką. Oddział jest świezo po remoncie i każda salka ma swoją łazieneczkę z prysznicem, toaletą i umywalką :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 maja 2010r. o 8:36
A ja Zgorzelca zdecydowanie nie polecam. Rodziłam tam synka 10 m-cy temu, opieka nad matką była średnia, w salach brudno, toalety to katastrofa, a dziecko przywieźliśmy do domu z tak okropnie odparzoną pupką (bo zabraniano matkom przewijać dzieci, robiły to tylko położne), że aż płakać się chciało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~maku niezalogowany
22 maja 2010r. o 19:50
~ napisał(a): A ja Zgorzelca zdecydowanie nie polecam. Rodziłam tam synka 10 m-cy temu, opieka nad matką była średnia, w salach brudno, toalety to katastrofa, a dziecko przywieźliśmy do domu z tak okropnie odparzoną pupką (bo zabraniano matkom przewijać dzieci, robiły to tylko położne), że aż płakać się chciało.

ściema wielka co piszesz :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Manka niezalogowany
22 maja 2010r. o 20:32
~maku napisał(a):
~ napisał(a): A ja Zgorzelca zdecydowanie nie polecam. Rodziłam tam synka 10 m-cy temu, opieka nad matką była średnia, w salach brudno, toalety to katastrofa, a dziecko przywieźliśmy do domu z tak okropnie odparzoną pupką (bo zabraniano matkom przewijać dzieci, robiły to tylko położne), że aż płakać się chciało.

ściema wielka co piszesz :/



Dokładnie. Nic z tych rzeczy. Tak sie składa ze ja równierz w lipcu ub. r. rodziłam w Zgorzelcu - miałam cesarskie cięcie. Dzidzia nie chciała się urodzić "drogą natury".Najpierw trafiłam na sale przedporodoą.Po zabiegu leżałam w jednoosobowej salce na własne żądanie.(odpłatna wtedy była)
Opieka lekarska bardzo miła, położne strasznie sympatyczne , służa pomocą kiedy tylko się jej potrzebuje ( no moze jedna troszke mniej), Panie zajmujące sie noworodkami z powołania otaczają brzdące super opieką. Sale czyste, zadbane. Tak było. Teraz sa one odremontowane, z łazienkami i napewno z opieką napewno taka sama jak nie lepszą. Warto wybrać ten szpital chocby na to ze traktuję tam kobiete jak "kobietę" a nie jak intruza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MAMUSKA niezalogowany
23 maja 2010r. o 9:04
a ja sie zgodze z pania, ktora nie byla zadowolona.. Rodzilam 9 miesiecy temu w zgorzelcu... trafilam na oddzial z mega bolami, ..panie z personelu podlaczyly mnie pod ktg i stwierdzily ze sie nic nie dzieje wiec dali mi ketonal i kazali lezec.. (a dziwne zeby bole krzyzowe bylo widac na ktg :/).. na badaniu wyszlo ze dzidzius ma problemy z tetnem, ale tym sie zupelnie nie przejeto i nadal kazali lezec... po kilku godzinach na moje blagania wziely mnie do badania po raz trzeci i z wielka łaska dały pilke do ćwiczen.. (bo "jednak cos sie TAM dzieje")... urodzilam dziecko bez tetna, sine, z problemami oddechowymi... oczywiscie naturalnie bo dr D. stwierdzil ze tak jest najlepeiej.. (..............)
po porodzie opieka byla naprawde kiepska.. nikt nie pomoze kiedy obolala nie masz jak wstac do toalety,nie mowiac o prysznicu....i zapomnij kobieto, kiedy twoje malenstwo nie bedzie chcialo ssac piersi (bo zwyczajnie nie bedzie umialo sobie z tym poradzic ) ze beda chetnie podawac mleko... Moje dziecko strasznie sie meczylo, a pielegniarki przychodzily i na sile wciskaly moja piers w jej buzie... Moj bol, jej głód i krzyk...

Moze teraz sie cos zmienilo jesli chodzi o oddzial,...bo w czasie mojego "pobytu" byl remontowany...ale warunki byly nieciekawe...

Takze osobiscie niepolecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3026
#Kat nieaktywny
23 maja 2010r. o 18:54
Ja rodziłam w Lubaniu. Owszem warunki takie sobie, ale ważniejsza dla mnie była opieka, bo ta w Bolesławcu była tragiczna. no i na Lubaniu się nie zawiodłam. Polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3754
#iwetka20 nieaktywny
23 maja 2010r. o 19:05
Ja również polecam Lubań ze względu na opiekę, bo warunki takie sobie, jedna wspólna łazienka no i nie wyremontowany szpital, ale za niewielką opłatą jest jednoosobowa sala naprawdę super (po remoncie) i nisko są łóżka, więc po porodzie będzie łatwo wstać z łóżka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.