Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

poród w Zgorzelcu

~inka niezalogowany
18 marca 2011r. o 13:07
Ja rodziłam w Zgorzelcu i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że dzięki panu Pawełkiewiczowi mam dziecko. Dziękuję jeszcze raz panie doktorze! I położne bardzo sympatyczne i pomocne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 maja 2011r. o 14:18
DiK napisał(a): Co trzeba zabrać ze sobą do szpitala? Chodzi mi o wyprawkę dla dzidziusia :) ile sztuk, co konkretnie jest potrzebne. Z góry dziękuje

Bardzo proszę o wskazówki, co mam zabrać do szpitala (do Zgorzelca) co będzie potrzebne i w jakiej ilości? Czy dzieci są ze swoimi mamami? Czy płaci się za znieczulenie?
Ile dni leży się w szpitalu? W co ubrać dzidziusia na "wyjscie" ze szpitala, aby nie było mu za ciepło lub za zimno?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6053
#luka nieaktywny
31 maja 2011r. o 14:28
ubranka swoje tylko do wyjścia do domku
-spirytus taki ze sklepu malutka buteleczka
-gaziki nasączone spirytusem
-pampersy
-łapki niedrapki dobrze jest mieć
dzidzia jest z Tobą i możesz też zawsze ją dać na noworodki jeśli chcesz się np wykąpać
dla Ciebie potrzebne będa:
-majtki takie siatkowe ja kupowałam tam gdzie był urząd pracy
-wkładki do stanika
najlepiej to zadzwoń na odział albo zapytaj dr K.jak chodzisz do niego
i można wynając osobny pokój jak jest wolny 2 lata temu kosztowało to 200
a jak wszystko ok to w 3 dobie do domku :)
życzę powodzenia i odpoczywaj póki możesz bo potem to już nie przelewki :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4576
#nicolette nieaktywny
31 maja 2011r. o 14:58
do zgorzelca spirytus trzeba brać?i gaziki???nawet takich podstaw nie mają..??szok.rodziłam w bc i nikt mi tego nie kazał brać.to już moim zdaniem przegięcie:)

,,Tajemnica człowieczeństwa kryje się w tęsknocie za tajemnicą wszechrzeczy.,,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6053
#luka nieaktywny
31 maja 2011r. o 20:35
nicolette napisał(a): do zgorzelca spirytus trzeba brać?i gaziki???nawet takich podstaw nie mają..??szok.rodziłam w bc i nikt mi tego nie kazał brać.to już moim zdaniem przegięcie:)

wolę kupić gaziki i spirytus i nie rodzić w bolesławcu bo leżałam i w czasie ciąży i w bolesławcu i w zgorzelcu i mam bardzo dobre porównanie
2 dni po krwawieniu w czasie ciąży Pani ordynator kazała mi iść na spacer dobrze ,że ich nie słuchałam bo pewnie dzisiaj nie miała bym dziecka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mamuśka niezalogowany
31 maja 2011r. o 20:45
:] Gdyby babka wąsy miała,to by dziadkiem była :) :) Porodówka w B_cu jest w porzo !! A krwawienia ,poronienia tudzież, inne dolegliwości i komplikacje związane z ciążą( czy też z samym porodem ),występują wszędzie !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nos niezalogowany
31 maja 2011r. o 20:58
:D Ja ,po ostatnim zabiegu na zgorzeleckiej laryngologii,myślałem że wyzionę ducha !! Więc nie chwal cudzego ,swego nie znając !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6053
#luka nieaktywny
31 maja 2011r. o 21:04
~mamuśka napisał(a): :] Gdyby babka wąsy miała,to by dziadkiem była :) :) Porodówka w B_cu jest w porzo !! A krwawienia ,poronienia tudzież, inne dolegliwości i komplikacje związane z ciążą( czy też z samym porodem ),występują wszędzie !!

pleciesz głupoty w bolesławcu na ginekologii gdy jesteś w ciąży jest jeden schemat nospa i relanium i jak 4 osoby na sali tak wszystkie to dostawałyśmy
leżała ze mną dziewczyna 10 dni i nawet jej badań nie robili tylko nospa i będzie lepiej to tak jest
wypisała się pojechała do zgorzelca i co cukrzyca ciążowa a w bolesławcu nawet krwi nie pobrali
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.