Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

potrzebuję porady

~!!!!!! niezalogowany
24 czerwca 2010r. o 17:19
Witam
co możecie powiedziec o tym telefonie, ja sie nie znam na tym
a bym nie chciał kupic szmelcu
http://www.allegro.pl/item1082304115_telefon_i68_i9_dual_sim_plmenu_dotyk_polska_wys.html

może wy mi polecicie jakiś tel do 250zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dorin niezalogowany
25 czerwca 2010r. o 14:40
ten telefonik wygląda super
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~łukasz niezalogowany
20 listopada 2011r. o 12:52
###########################################

rozpoczynam nowy problem, powyższe nieistotne [patrz data]

Rozglądam się za dobrze grającym sprzętem stereo do salonu 4x6m. Sprzecik będzie stał przy dłuższej ścianie w rogu ze sporym lcd więc nie jest wymagane nagłośnienie całości pomieszczenia. Główne źródło dźwięku to dekoder tv HD [wyjście analogowe chinch lub cyfrowe optyczne], czasami komputer - karta creative Audigy 2 [ analogowe wyjście liniowe stereo jack lub cyfrowe wyjście elektryczne ("Digital Out")]

Zacznę od głośników, które są moim faworytem. jest to dobrze wykonany polski produkt Tonsil Maestro S , 8 Ω, cena 1600-1800 zł para

http://www.tonsilaudio.com/index.php?action=maestro_s

Jeśli chodzi o wzmacniacz obecnymi faworytami są Marantz PM5004 (1600 zł ) Marantz PM6004 lub mocny z serii 700x (wczoraj stał w saturnie za 1900 zł [?] )

http://www.marantz.pl/pl/Products/Pages/ProductListing.aspx?CatId=HiFi&SubCatId=Amplifier

Marantz prezentuje piękny wyraźny dźwięk w całym zakresie. Harman HK 980 (1600zł ) natomiast skupia się na dolnym paśmie, nieprzyjemnie gubiąc środek. Mimo, że słucham głównie muzyki elektronicznej z mocnym basem gra Harmana wydaje się nie przynosić tu spodziewanych efektów.

brane pod uwage :
Marantz PM5004
Marantz PM6004
Marantz PM7004

Yamaha R-S300
Yamaha A-S500

Denon PMA-710AE

Jakie są wasze propozycje, które dobrze już znacie. może yamaha, denon ? Chciałbym pozostać przy wyborze tych głośników. Wątpię by konkurencja [np. Magnat] w tej cenie zauważalnie była lepsza. A może szukać kolumn 4 Ω dzieki którym wzmacniacz odda więcej mocy ?
Ile mocy powinien mieć wzmacniacz dla takich kolumn by nigdy jej nie brakło : )

budżet to ok 3500 zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 listopada 2011r. o 15:51
czesc mój kolega ma do sprzedania cały komplet m-ki Marantz , tzn, coś wspominał ,że chyba wystawi do sprzedania , sprzęcik zajefajny na prawde warto taki kupić, tylko ceny dosyć wysokie, jak by cię interesowało to dzwoń pod 504-667-097
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 grudnia 2012r. o 11:32
Czy w Boleslawcu wgra ktos nowe oprogramowanie tunera TNK Opicum 4060CX?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2987
#Nightmare nieaktywny
18 grudnia 2012r. o 16:27
Mogę ci wgrać nowy soft. Zadzwoń na 607 736 952 to się dogadamy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Aida niezalogowany
14 kwietnia 2013r. o 13:40
Witam czy może mi ktoś podpowiedzieć co zrobić bo niewyświetlają mi się zdjęcia na bolec.info w ogloszeniach..::))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3046
#sentinel nieaktywny
14 kwietnia 2013r. o 14:32
Tu masz odpowiedź. :

http://www.bolec.info/index.php?op=forum&forum=9&act=showtopic&topic=76516&strona=3

GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMA Villaro zaprasza