Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dobry adwokat

~Dorota niezalogowany
3 marca 2015r. o 18:56
Z tego co piszesz to jesteś wyjątkowa wydra po co brałaś sobie chłop skoro tak tępisz jego przecież jest in vitro tylko z tego nie ma kasy.Kiedyś dzieci Ciebie zostawią i pójdą do ojca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
3 marca 2015r. o 19:14
Kobiety są wredne , zwłaszcza samotne matki które uważają że wszystko im sie należy ...już w pierwszym zdaniu powie Ci ze cała wina po stronie faceta.Biedne szukające miłości, tak szukają ze co chwilę mają nowego "korka" o innym imieniu.Nie mówię ze wszystkie , ale trzeba uważać. :) Niektóre są naprawdę wspaniałe , lecz tylko takie które szanują same siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13344
#Paulina3105 nieaktywny
3 marca 2015r. o 22:47
Smiechu warte doslownie...

(^ _ ^)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klient niezalogowany
4 marca 2015r. o 9:11
Ja mogę polecić radcę prawnego p.Korczaka, bardzo rzetelny i zorganizowany człowiek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AGA niezalogowany
4 marca 2015r. o 15:07
~p..p napisał(a): ja w jeleniej adwokatowi płaciłem za rozwód bez z winy, bez dzieci 3500 zł.

A po co Ci był ten adwokat?Ja też rozwodziłam się bez dzieci bez orzekaniu o winie.Umówilśmy się co mówimy na koniec ręka na dowidzenia i po sprawie. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 marca 2015r. o 15:40
~p..p napisał(a): ja w jeleniej adwokatowi płaciłem za rozwód bez z winy, bez dzieci 3500 zł.

:D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
4 marca 2015r. o 16:34
Co trzecie małżeństwo sie rozwodzi, moim zdaniem można sie zaręczyć,można mieć nawet pierścionek ale ślub :/ ślub bierzesz jednego dnia a później aby to odkręcić musisz sie nachodzić 4 miesiące ...sądy , adwokat itp: :D [img=1425483258_s725ay9.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ ~~~~~~~ niezalogowany
4 marca 2015r. o 17:29
Jeśli chodzi o dobrego adwokata to osobiście polecam Pana Zbigniewa Zawada przyjmuje w bolesławcu wszystko ma w jednym najmniejszym palcu przepisy kodeksy itp.... Osobiście u niego prowadze sprawe i wiem że bedzie wygrana na pierwszym spotkaniu juz mi to powiedział :) :) :> :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza