Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Kto lubi muzykę typu JUGO ?

~miłośniczka JUGO:) niezalogowany
30 czerwca 2010r. o 22:01
Jestem młodą miłośniczką JUGO. Jestem ciekawa czy młodzi i nie tylko słuchają takiej muzyki? Ja osobiście uwielbiam bawić się przy takiej muzyce:) Jestem ciekawa waszych wypowiedzi:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Maćko niezalogowany
1 lipca 2010r. o 1:25
A co to wogule za rodzaj pierwsze słysze ale jeżeli to tosamo co tehno to chyba lubie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hitman niezalogowany
1 lipca 2010r. o 7:40
~Maćko napisał(a): A co to wogule za rodzaj pierwsze słysze ale jeżeli to tosamo co tehno to chyba lubie

Prawie to samo ale lepsze :D
&feature=related
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3916
#Madmar nieaktywny
1 lipca 2010r. o 10:10
czy autorce tematu chodziło o muzyke jugosławiańska??

http://badania-reklamy.com/?ref=118669
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
783
#Igi nieaktywny
1 lipca 2010r. o 14:03
Madmar napisał(a): czy autorce tematu chodziło o muzyke jugosławiańska??


Niestety nie a to o co chodzi to akurat ma się nijak do muzyki. Ale o gustach się nie dyskutuje ;)

Praktyka - Jest wtedy gdy wszystko działa, ale nie wiemy dlaczego. Teoria - Jest wtedy gdy wiemy wszystko, a nic nie działa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3916
#Madmar nieaktywny
1 lipca 2010r. o 14:22
a wiec oswieci mnie ktos co to "JUGO"?? bo na guuglach nie znalazłem??

http://badania-reklamy.com/?ref=118669
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
783
#Igi nieaktywny
1 lipca 2010r. o 14:41
Kilka tematów wyżej było:

&feature=related

Praktyka - Jest wtedy gdy wszystko działa, ale nie wiemy dlaczego. Teoria - Jest wtedy gdy wiemy wszystko, a nic nie działa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3916
#Madmar nieaktywny
1 lipca 2010r. o 14:47
heh dzieki mało uwaznie przyjrzałem sie i nie zrozumiałem kontesktu tej wklejki ;) pozatym to muzyka tak sobiem ;/ wolem electro, house, trance, i roznego rodzaju mixy, to tak na codzien.... bo czasem słcuham roznosci ;)
akurat to "jugo" niezbyt mi przypada :pp

http://badania-reklamy.com/?ref=118669
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza