Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Wróżka z Dobrej

~emeryt niezalogowany
7 lutego 2012r. o 13:22
w naszym kraju ciężko żyje się na trzeżwo.Może miała słaby dzień.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ela niezalogowany
7 lutego 2012r. o 13:29
Podajcie prosze namiary do tej wróżki z Dobrej!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ela niezalogowany
7 lutego 2012r. o 13:32
o przepraszam już są namiary.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
7 lutego 2012r. o 15:31
~emeryt napisał(a): w naszym kraju ciężko żyje się na trzeżwo.Może miała słaby dzień.

SZANOWNY PANIE emerycie....na Pana miejscu zacząłbym się obawiać ,gdyż jak ta MEGAWRÓŻKA rzuci na pana klątwę(a namierzy Pana poprzez pański "IP")....gwarantowane przez następne trzy tygodnie DURCHFALL (biegunka)....w dzisiejszych czasach krytyka MEDIUM nieopłaca się.....:) POWODZENIA ŻYCZĘ(najtańszy papier toaletowy można kupić w biednej ronce)...:):D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonim niezalogowany
7 lutego 2012r. o 15:57
ile bierze kasy wrózka z dobrej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
7 lutego 2012r. o 16:05
capitanosss napisał(a):
~emeryt napisał(a): w naszym kraju ciężko żyje się na trzeżwo.Może miała słaby dzień.

SZANOWNY PANIE emerycie....na Pana miejscu zacząłbym się obawiać ,gdyż jak ta MEGAWRÓŻKA rzuci na pana klątwę(a namierzy Pana poprzez pański "IP")....gwarantowane przez następne trzy tygodnie DURCHFALL (biegunka)....w dzisiejszych czasach krytyka MEDIUM nieopłaca się.....:) POWODZENIA ŻYCZĘ(najtańszy papier toaletowy można kupić w biednej ronce)...:):D

:| :D

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
7 lutego 2012r. o 16:19
:* :* :* :* :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 lutego 2012r. o 17:07
Byłam u niej kilka lat temu,to co mi wywróżyła się sprawdziło.Jeżeli chodzi o kasę ,to co łaska/dałam 20 zł/.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.