Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Wróżka z Dobrej

2884
ela
28 września 2012r. o 20:32
~ napisał(a): ...fakt była trochę wypita.muszę się do niej wybrać
Kto ją wypił ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~h niezalogowany
30 września 2012r. o 12:55
Ponownie podaję nowy nr telefonu do pani Kasi 600-247-280,domowy ma chwilowo awarię więc proszę dzwonić pod ten nr.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 września 2012r. o 14:29
ela napisał(a):
~ napisał(a): ...fakt była trochę wypita.muszę się do niej wybrać
Kto ją wypił ??




ale do tej pozostałości można się jeszcze wybierać, pod warunkiem ,że nie zostanie całkiem wypita:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aleks niezalogowany
19 stycznia 2013r. o 13:44
Wrózka nigdy nie mówi o smierci osoby, której wrózy! mozęi naduzywa czasem alkoholu ale ja osobiście nigdy jej w takim stanie nie widziałam. Powiedziała mi w szczególach co sie wydarzy w moim zyciu i tak się stało.... wydaje mi się, że nie lubi facetów... zresztapo wypowidzi powyzszej chyba się nie dziwię... dziwię się natomiast po co tacy ludzie jak konrad do niej chodzą- czyżby poto zeby potem wypisywać takie bzdury w internecie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rino niezalogowany
19 stycznia 2013r. o 23:43
Ludzie czy wam już mózgi zgniły? Jak można wierzyć w jakieś paplaniny nawiedzonych starych bab.Jeżeli taka z niej wróżka to niech sobie wytypuje szóstkę w totka,a jak nie chce sobie to mi niech liczby poda .Ha ha ha .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~czarodziej 797979 niezalogowany
20 stycznia 2013r. o 11:34
No właśnie widział ktoś kiedyś bogatą wróżkę :).... Pytanie retoryczne :)
Rozumiem jeszcze wróżenie dla zabawy, ale żeby to traktować poważnie.... takie coś było dobre w X wieku dla ciemnego ludu :)

A wiecie jak sprawdzić czy wróżka jest prawdziwa ?

Zapukać do drzwi ... jak spyta "kto tam ?" ... to lipa :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jan krzysztof bułłyszko co widzi wszysko niezalogowany
20 stycznia 2013r. o 11:56
~aleks napisał(a): Wrózka nigdy nie mówi o smierci osoby, której wrózy! mozęi naduzywa czasem alkoholu ale ja osobiście nigdy jej w takim stanie nie widziałam. Powiedziała mi w szczególach co sie wydarzy w moim zyciu i tak się stało.... wydaje mi się, że nie lubi facetów... zresztapo wypowidzi powyzszej chyba się nie dziwię... dziwię się natomiast po co tacy ludzie jak konrad do niej chodzą- czyżby poto zeby potem wypisywać takie bzdury w internecie?


nie lubi facetów bo faceci nie daja sobie robic wody z mózgu.
wiadomo ze babki sa bardzo podatne na takie sugestie.łatwiej nimi manipulowac niz facetami.
Gadanie o numerach totolotka równiez uwazam za bezsensowne. Skoro ta pani widzi przyszlosc( tak załóżmy) to nie musi to byc zwiazane z widzialnoscia numerów lotka w danym dniu. bez przesady.
z drugiej strony - jesli tak dokladnie przepowiedziala twoja przyszlosc to na pewno jestes mega - szczesliwa osoba. Musialas zyc bezproblemowo i unikalas wszelkich błedow w zyciu.
Tylko pozazdroscic!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~h niezalogowany
20 stycznia 2013r. o 14:33
Ale zabłysłeś.Wiadomo głupich (ty)nie sieją sami sie rodzą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.