Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

krav maga w bolesławcu

~mmmarcin niezalogowany
5 stycznia 2011r. o 19:32
~on napisał(a): chetnych bylo by wiecej niz 15 osob.ja jestem jedna z nich!
w piatek bede wiedzial czy krav maga jest w 2 lo,kiedys tam zajecia sie odbywaly.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 stycznia 2011r. o 19:49
~mmmarcin napisał(a):
~on napisał(a): chetnych bylo by wiecej niz 15 osob.ja jestem jedna z nich!
w piatek bede wiedzial czy krav maga jest w 2 lo,kiedys tam zajecia sie odbywaly.



Marcin, skoro jestes w temacie, napisz kto bedzie trenerem. Dogadales sie z kims? ( legnica-Adam czy Wroclaw-Tadeusz).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolce niezalogowany
5 stycznia 2011r. o 19:59
ja jestem chetny jakby co...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dyzio niezalogowany
5 stycznia 2011r. o 23:06
~Spirala Nienawiści napisał(a): To ja Ci wytłumaczę. Wing Tsun to bardziej robienie wiatru nogami i rękami i jak to mówił jeden człowiek - "wiatraki" bardziej dla inteligentnych i praktycznych, ponieważ można sobie doczepić dynamo i robić prąd, a Krav Maga to bardziej coś w stylu "czasu napier*alania" :)

sentinel dlaczego tu nie moderujesz? zobacz jaki ostatni wyraz jest brzydki. nie zmoderujesz bo nie chodzi o widok.
dobranoc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mmmarcin niezalogowany
6 stycznia 2011r. o 20:34
nieznam nikogo z tych panow ale sprobuje sie czegos dowiedziec.ponoc na jana pawla na sali sa zajecia ze s.w.o.t , to cos jak combat.moze ktos cos slyszal.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
217
#Anonim217 nieaktywny
15 czerwca 2011r. o 23:10
Odświżam
czy w Bolcy są jakieś sekcje walk tyku KM, combat 56 itp?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dżordż 007 niezalogowany
15 czerwca 2011r. o 23:19
motyka-fu,
szpadel jitsu,
siekierka doo,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
217
#Anonim217 nieaktywny
15 czerwca 2011r. o 23:27
~dżordż 007 napisał(a): motyka-fu,
szpadel jitsu,
siekierka doo,

to zapraszam cie do siebie na sparing
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego