Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Psychiatra na NFZ ??

~J niezalogowany
10 października 2011r. o 12:51
Niestety Pani doktor Bronowicz nie przyjmuje już w Bolesławcu,dzwoniłam dzisiaj do niej i przyjmuje tylko w Lubaniu.Którego innego dobrego psychiatre może mi ktoś polecić na nerwice i depresje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 listopada 2012r. o 2:40
do założyciela tematu: to nie ty swego czasu obnażałeś się na cmentarzu staruszkom ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 listopada 2012r. o 6:07
~J napisał(a): ......Którego innego dobrego psychiatre może mi ktoś polecić na nerwice i depresje.



POLECAM DOKTOR TYTKO - PRZYJMUJE NA 1000-LECIA W PRZYCHODNI, I NIE ZAWSZE SIE TAM DŁUGO CZEKA. NAPRAWDE POLECAM!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 marca 2016r. o 10:32
Cos nowego wiadomo? w szpitalu w przychodni czeka sie 40 dni, dla mnie to za dlugo. czy mozna gdzies sie dostac wczesniej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dryg niezalogowany
10 marca 2016r. o 12:12
~ napisał(a): Cos nowego wiadomo? w szpitalu w przychodni czeka sie 40 dni, dla mnie to za dlugo. czy mozna gdzies sie dostac wczesniej?

Na NFZ wcześniej nigdzie się nie dostaniesz!! :( Prywatnie w pięć minut przyjdą. I pytanie, czy potrzebujesz leków , czy głębokiej rozmowy, jak tego drugiego to lepszy jest psycholog. Psychiatra jest od wypisywania leków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klaudiusz niezalogowany
10 marca 2016r. o 19:36
Polecam lekarza Krystiana Antoniewicza,jest ordynatorem oddziały dziennego w Szpitalu Psychiatrycznym w Bolesławcu.Raczej na NFZ nie przyjmuje,ale gabinet prywatny znajduje się na ul.Piastów.Lekarz leczy w sposób mało inwazyjny.Psychoterapia,praca nad sobą.Mało w leczeniu używa leków psychotropowych.POLECAM. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 marca 2016r. o 23:35
"potrzebna jest czujność, bo diabeł nie śpi"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11060
sloneczko010981
11 marca 2016r. o 9:46
Pamiętam, że Pan Antoniewicz chciał mi na dziennym odstawić lek, którego potrzebuję do normalnego funkcjonowania, ale się postawiłam. To dobrze, że nie przesadza z lekami, ale nieraz są one konieczne, tym bardziej że w Bolesławcu praktycznie nie ma opcji skorzystania z psychoterapii. Owszem prywatnie jak najbardziej, od razu, ale kogo na to stać? Psychoterapia to nie jedno, dwa spotkania, ale nieraz nawet parę lat ciężkiej pracy. Myślałam, że oddział dzienny coś zmieni, ale jest dalej jak było. Trzeba więc szukać alternatywnych metod, a w głównej mierze opierać się na lekach, bo co pozostaje?


Dopisane 11.03.2016r. o godz. 09:46:

Pewną alternatywą są oddziały rehabilitacyjne, czy terapeutyczne gdzieś w Polsce, ale nie każdy jest w stanie z tego korzystać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza