Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Najlepsza pizza w Bolesławcu

~ niezalogowany
26 września 2010r. o 11:29
A gadacie bzdety najlepsza to w Rafaelu a reszta to placki kupowane
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MK niezalogowany
26 września 2010r. o 12:12
Mnie najbardziej smakuje pizza w Aniołku, zwykła z szynką i pieczarkami i sosem czosnkowym. Ciasto jest moim zdaniem najlepsze w Bolesławcu :) Po pizzy w Jokerze się kiedyś bardzo rozchorowałam i ja tam juz więcej nie zamówię. W Italiano byłaby lepsza gdyby nie te ich mrożone i za grube placki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~stas niezalogowany
26 września 2010r. o 14:18
Nie macie pojęcia o dobrej pizzy. W bolcu pizza w każdym miejscu to szajs. Zajedźcie do Gryfowa lub do Olszyny tam to jest PIZZA.Dobra jest jeszcze w Nowogrodźcu w Wollesie tylko jak się zamawia z dostawą to domu to przez telefon trzeba mówić DUŻYMI LITERAMI bo zapomną o jakiejś pizzy albo zawiozą komuś innemu. Gdy zwraca się uwagę ponownie dzwoniąc to ta MIŁA OBSŁUGA jest oburzona i rozłącza połączenie.Pozdrowionka :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4615
#kaprysna nieaktywny
26 września 2010r. o 14:50
no, w nowogrodźcu pizza podobno NAJLEPSZA :)
a w bolcu polecam pizzerię/restaurację Rafaelo i Italian
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
551
#banan10 nieaktywny
26 września 2010r. o 14:56
Od czasu do czasu jadam pizze w dwóch sprawdzonych miejscach. Mówię tu o jokerze i pepe pizza. Uważam, że tam jest dobre jedzenie. Oczywiście próbowałem, pizzy w innych miejscach. Np pizzeria u przyjaciół, italiano pizza. A jak już temat jest o jedzeniu, to powiem, że dobra żarełko jest u turka, jak się schodzi w stronę pksu, ale tam to kebaby i tym podobne rzeczy. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 września 2010r. o 15:01
A jeżeli chodzi o Olszynę, to faktycznie też jest tam bardzo dobra, chociaż coś za coś - cena troszkę wyższa niż wszędzie. Ale warto.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 września 2010r. o 15:03
Może trochę offtopic, ale dodam, że chyba najlepszą pizzę jadłem w Mielnie (niedaleko plaży, na rogu - nie pamiętam niestety nazwy). Nie dość że duża (50 cm), to jeszcze tańsza niż u nas największa w Bolesławcu. Zawsze tam są kolejki i pełne obłożenie stolików. Zawsze jak porównujemy pizzę z dziewczyną, to właśnie z tamtą pizzerią. Niestety nie znaleźliśmy równie dobrej w naszych regionach :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3892
#pietrek1 nieaktywny
26 września 2010r. o 15:06
~stas napisał(a): Nie macie pojęcia o dobrej pizzy. W bolcu pizza w każdym miejscu to szajs. Zajedźcie do Gryfowa lub do Olszyny tam to jest PIZZA.Dobra jest jeszcze w Nowogrodźcu w Wollesie tylko jak się zamawia z dostawą to domu to przez telefon trzeba mówić DUŻYMI LITERAMI bo zapomną o jakiejś pizzy albo zawiozą komuś innemu. Gdy zwraca się uwagę ponownie dzwoniąc to ta MIŁA OBSŁUGA jest oburzona i rozłącza połączenie.Pozdrowionka :*


stasiu, a możesz napisac gdzie dokładnie w Gryfowie?? Bo ja mieszkam w Gryfowie i odkąd Pasję przeniesiono do Olszyny (nowa restauracja Prowansja przy obwodnicy), to w Gryfowie dobrej pizzy nie uświadczysz.
Jak dla mnie najlepsza pizza jest w pizza hut, a dokładnie pizza marakesh z wołowiną, suszonymi pomidorami i świeżą sałatą rukolą ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza