Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jesienne pogaduchy i bajanie przyjaciół :)

6979
E
22 listopada 2017r. o 5:55
Dzień dobry:)

[img=1511325587_eeg97n3.jpg]


bax napisał(a): Tyle wspaniałych i dobrych Bajerantów naparzało w klawiaturę :D....

Jak sobie przypomnę :| oj się działo :D
A teraz? Pamiętajmy o sobie...

Miłego dnia Bajarze:*



"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
22 listopada 2017r. o 18:17
E:* jak wszysssstkich Tu kocham,tak do myszek mam sssentyment :D
Zrywam się o świcie z okropnego koszmaru...zaspałam masssakra..maraton...a tu mi śmig myszka pod nogami ,nawet nie uciekła :| Więc patrzę,i patrzę tak oooo:|:|:| ..nie,nie wierzę...ssspóźnie się..ale patrzę,ona stoi i na mnie się gapi "|:|:| ...przykucam....i zaś patrzę o tak :|:|:| ...Quźźźźźwa,to mój chomik poszedł na sssspacer :> :) ...zamknęłam go w domciu drania jednego,i w biegu kawę parzę,a tu budzik dzwoni :|....jak?...ssskoro zaspałam:|....:)...
To był ciężki sssen, w którym podczas ratowania komuś życia ...emocje wzięły górę...
Wstałam o półtorej godziny za wcześnie :) i...na sssspokojnie ze smakiem piłam kawę:)
Dobry wieczór Bajeranci :*:*:*
Dziś idę w kimono ssss kurami.Jestem po kolacji...ale...
:| :]

[img=1511371041_hu50zhq.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~:) niezalogowany
22 listopada 2017r. o 19:59
Odrobina ciepła .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
22 listopada 2017r. o 21:21
Tyldo :* moja :) inie tylko moja;)...
Obiecuję ,że jutro wyjdzie słoneczko i ....będzie....
pięęęknej jesieni ...(być może w tym sezonie ostatnie?) ....
babie:...
:|


Sssstraciłam....co?.....
poczucie czasu :| :|...:)
Nie chwaląc dnia...


"...Niech już zawsze będzie tak,jak dziś..."...i takich tylko dobrych dni Wam:*:*:* życzę :)
Śpijcie sssspokojnie :):):)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
23 listopada 2017r. o 18:21
Dobry wieczór:)

~~:) napisał(a): Odrobina ciepła .

Tylduniu:* jak miło, proszę o jeszcze :)


bax napisał(a): E:* Zrywam się o świcie z okropnego koszmaru...


Baxiu:* najlepszym tematem w czasie snu jest...


"Szczęścia nie można ku­pić. Na szczęście."
Phil Bosmans


"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~:) niezalogowany
23 listopada 2017r. o 19:21
Oj, nie dokazuj miła ;)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
23 listopada 2017r. o 20:05
~~:) napisał(a): Oj, nie dokazuj miła ;)


:| ależ skądże...
[img=1511463895_9tzhmyw.jpg]
:D

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
23 listopada 2017r. o 20:07
Tylda :*
E:* "machniom"...udało się :) iiii....to się nazywa szczęście :D uffff :)
Zapodam tak,...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.