Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jesienne pogaduchy i bajanie przyjaciół :)

2945
Mgosia
12 lipca 2020r. o 22:19
Myślisz, że znowu będę wyła ?? :| :D :D Dzisiaj nie mam co do tego weny :D
Kolorowych :)

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
14 lipca 2020r. o 7:51
Dzień dobry:)

"Będziesz w pocie czoła walczyć o swój świat
Będziesz wodą żyć i chlebem, myśleć będziesz nad swym celem
Tak podobno mówił on człowiekowi, co
Zbłądził jedząc owoc wiedzy, bo chciał wiedzieć co miał wiedzieć"




Mgosia napisał(a): Myślisz, że znowu będę wyła ?? :| :D :D

Nieee, myślałam, że jakby ta "leśna babka" miała ławeczkę, która przyciągałaby...:D

Miłego dnia Bajarze:*

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
16 lipca 2020r. o 22:32
Obawiam się, że ta ławeczka byłaby postrachem zbłąkanych wędrowców :D

A kiedy zapytasz mnie, czy ucieknę z Tobą w nieznane, stanę przed dylematem, czy podeptać maki spotkane po drodze, czy przystanąć nad nimi i otulić czułym spojrzeniem, pełnym podziwu. Delikatność.... ulotność .. one są jak pierwsze młodzieńcze miłości.

[img=1594931563_rx9zu57.jpg]

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
19 lipca 2020r. o 9:18
Dzień dobry:)

"Życzymy sobie i wam, by nas było stać
Na święty spokój
Szczęścia ile się da, miłości w bród
Mądrych ludzi wokół"



Mgosia napisał(a):
A kiedy zapytasz mnie, czy ucieknę z Tobą w nieznane



Mgosia napisał(a): czy podeptać...

Podeptać? nigdy! Są tak piękne choć eteryczne.
Chyba, że...
[img=1594970173_te9rtod.jpg]

;)

Miłego dnia Bajarze:*


Dopisane 19.07.2020r. o godz. 09:18:

Kolejne dzień dobry:)

Kawa już była, to teraz...


"Czy będziesz żył tak jak pan lub gdzieś pod płotem i sam, oh
Tego nie wiesz"
A może jednak wiesz. Ile zależy od nas? ile od innych czynników życiowych?
Scarlett O'Hara-Hamilton-Kennedy-Butler mawiała "Pomyślę o tym jutro", ale są sprawy o których trzeba zadecydować już dziś. Jakie to sprawy? każdy ma swoje, ale konsekwencje wyborów odczujemy na własnym grzbiecie, oby pozytywne:)

Dobrych wyborów Bajarze:*


"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
19 lipca 2020r. o 10:49
EeeeEEeeee tu tu pitu pitu a mi modelka dała dyla :( :D a miało być tak pięknie :> :D :D

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
19 lipca 2020r. o 11:17
Mgosia napisał(a): EeeeEEeeee tu tu pitu pitu a mi modelka dała dyla :( :D a miało być tak pięknie :> :D :D

O niEEEE, a ja już wianek se popletłam :D
To gońmy Ją! szukajmy! nie będzie nam niedzieli marnowała :| :D

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
19 lipca 2020r. o 11:26
Chyba się nie da :( Ona już tam, z gołą ... głową w morzu plumka :( :D

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
19 lipca 2020r. o 11:33
Ja tam wolę krioterapię :| brrrrr :D
[img=1595151196_lv1t7kw.jpg]

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.