Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

sklepy motoryzacyjne które polecacie

~tommk niezalogowany
26 października 2010r. o 20:12
Polecam sklep przy dworu PKS
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4945
#dudzielec nieaktywny
19 grudnia 2010r. o 19:28
a ja polecam http://eszrot.pl :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
19 grudnia 2010r. o 19:29
Ja polecam allegro.pl :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5178
#wieslawb nieaktywny
19 grudnia 2010r. o 19:45
Jeśli do japońców ,to jest gość w okolicy, ceny lepsze niejednokrotnie niż na Allegro .
Fajny gość, bez parcia na kasę i potrafi doradzić.
Wystawia paragon, albo fakturę i gwarancję oczywiście.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Odbiornik niezalogowany
19 grudnia 2010r. o 21:24
www.eurocarparts.co.uk :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5347
#henji nieaktywny
19 grudnia 2010r. o 21:33
STEN-MOT za barem pod klonami. Z numerem klienta jeszcze taniej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
19 grudnia 2010r. o 21:47
Może i taniej do popularnych aut. Ja kiedyś szukałam jakiejś części do mojego auta i gdy powiedziałam markę i model, paniusia za biurkiem stwierdziła, że takie auto nie istnieje!!
poprosiłam ją grzecznie, aby sprawdziła, co stoi przed hurtownią, bo to akurat auto, którym przyjechałam i według niej takiego nie ma!!
Dla mnie porażka.
Jak narazie oprócz amerykany.pl radę daje Pan Rajmund z Dolnych Młynów 3a. Zawsze miła obsługa. Częsci od ręki lub najpóźniej na kolejny dzień.
Załatwił takie części, że kilka motoryzacyjnych wymiękło. Poza tym kilka razy był tańczy niż allegro :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klient niezalogowany
19 grudnia 2010r. o 22:38
Kupowałem zawsze na allegro poł roku temu znalazłem sklep na Gałczyńskiego NETCS ceny takie same jak na necie i za przesyłke nietrzeba placić i gwarancjia na miejscu ostatno zamawiam wszystko przez telefon.Towar jak niema na miejscu to jest na popoludnie....pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza