Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Optyk okulista.

2900
#falco nieaktywny
16 października 2012r. o 16:40
na piaskowej przyjmuje niezwykle urocza pani ,,dochtórka,,
jest z Wrocławia ,nazwiska nie pamiętam a szkoda bo ,,poleciłbym,, ją rzeszy ,,buraków,, z mieściny jaką to zaszczyca swoją obecnością wyżej wymieniona paniusia
trzy miechy czekałem na zaszczyt jakim mnie chciała obdarzyć przyjmując mnie w akcie dobrej woli jako że znalazła w swoim kalendarzyku miejsce dla mnie :D
wizytę miałem na godzinę 12,30 ale o tej porze przyjmowała ludzi z godziny 10-ej jako że spózniła się 1,5 godzinki a wizyty poszczególnych pacjentów nie trwały po pietnaście minut a w takich przedziałach czasowych byli zapisywani
nie zwykłem rozmawiać szeptem i moją rozmowę z czekającą również kobietą ,usłyszała ,,urocza wrocławianka,, (zamknięte drzwi,ona zajęta pacjentem a jednak usłyszała) :D
z wielkim oburzeniem ,z zarumienionym licem powiedziała mi - ,,nie życzę sobie takich komentarzy,,
dobre sobie!!!-ona sobie nie życzy!!!
po kilku słowach ,,podziękowań,, udałem się na ulicę Zgorzelecką gdzie miło i bezboleśnie przyjmuje równierz pani okulistka :)
bez trzech miesięcy oczekiwania z uśmiechem na twarzy :)
może dlatego że jest z Bolesławca ? :)
,,wielkomiejską paniusię,, olałem bo sam zostałem tak potraktowany a nie ma we mnie aż tak wielkiego ducha katolicyzmu i kiedy ktoś mnie wali w jeden policzek ,nie czekam na drugi tylko oddaję... :D
,,dochtórce,, przypominam tylko że my jesteśmy dla niej a nie ona dla nas bo to my dajemy jej utrzymanie a z takim podejsciem do pacjenta nie zasługuje na udzielanie się nawet w ,,Koziej Górce,,
szczerze Wam jej nie polecam...
a jej... :P

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 października 2012r. o 18:23
~ napisał(a):
~meg napisał(a): Poszukuję dobrego gabinetu okulistycznego dobrze wyposażonego m.in. w aparat do badania pola widzenia.


polecam centrum oka w karpaczu wykonasz tam wszystkie badabia

A ja nie polecam Karpacza. Owszem-mają sprzęt, ale to jeszcze nie wszystko. Zdiagnozowali mi tam chorobę, której jak się później okazało-wcale nie mam i nakazali dożywotnie leczenie i częste kontrole.
Wizyta we Wrocławiu u pani profesor-największego w Polsce autorytetu do spraw jaskry dała jednoznaczną diagnozę-żadnej jaskry nie mam, a zatem zupełnie niepotrzebnie mnie w Karpaczu leczyli i straszyli.
Co do pola widzenia-zrobisz je na 1-go Maja u Pani Baj i Wktor.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~beti niezalogowany
16 października 2012r. o 19:19
wczoraj tez bylam na piaskowej u okulisty ,mnie sie udalo i czekalam tylko 10 minut na spozniona pania doktor .mowiac szczerze to wole chodzic na wizyte do tej wlasnie pani , mnie dobrala dobrze szkla czego o pani doktor borowskiej powiedziec nie moge dwa razy juz wyrzucilam pieniadze na dormo dzieki pani borowskiej ;(

Zmoderowano 16.10.2012 godz.19:23 - powód: caps lock !! (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 października 2012r. o 19:29
na piaskowej badanie pola widzenia też zrobisz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~beti niezalogowany
16 października 2012r. o 19:49
tak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 października 2012r. o 0:08
u nas w bolesłąwcu w szpitalu nie przyjmuje przypadkiem jakiś okulista? np. na izbie przyjęć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lea niezalogowany
17 października 2012r. o 6:53
~ napisał(a): u nas w bolesłąwcu w szpitalu nie przyjmuje przypadkiem jakiś okulista? np. na izbie przyjęć?

Nie. W razie potrzeby pacjent z problemem okulistycznym odsyłany jest do Zgorzelca lub Jeleniej Góry, ewentualnie dają mu nr komórki któregoś z lokalnych okulistów i ma sobie radzić sam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 października 2012r. o 14:44
Witam czy ktoras mama boryka się z tym problemem u swojego dziecka?z porad którego lekarza korzystacie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza