Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Optyk okulista.

~ niezalogowany
28 lutego 2015r. o 11:46
~ napisał(a):
~OPTYK napisał(a): OKULISTA NA NFZ PRZYJMUJE NA 1000-LECIA PANI OŚKO LUB CHOMA
Ma ktoś info ile aktualnie tam się czeka?

Ja byłam jakoś na początku lutego i niestety nie załapałam się ponieważ na dany dzień rejestrują 12 osób, a że ja nie wariat i nie mam zamiaru przychodzić o 5:00 rano żeby kolejkę sobie zająć ,o 7:00 wejść do budynku a o 8:00 się rejestrować to zapisałam się u Pani Chomy na 4.03 więc myślę ,że nie trzeba długo czekać ,chyba że komuś zależy na czasie..
Pozdrawiam ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ktos4 niezalogowany
12 marca 2015r. o 13:56
Mam zamiar wybrać się do okulisy, gdzie w bc to zrobię w miarę tanio. Chodzi mi o badanie wzroku, dobranie szkieł oraz oprawek. Jaki to mniej więcej koszt
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ktos4 niezalogowany
12 marca 2015r. o 13:57
Mam zamiar wybrać się do okulisy, gdzie w bc to zrobię w miarę tanio. Chodzi mi o badanie wzroku, dobranie szkieł oraz oprawek. Jaki to mniej więcej koszt
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 marca 2015r. o 14:12
Udaj się lub zadzwoń do optyka ( a jest ich w mieście sporo) a na pewno udziela Ci szczegółowych informacji na zadane pytanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ktos4 niezalogowany
12 marca 2015r. o 15:55
Mam zamiar wybraĂŚ siĂŞ do okulisy, gdzie w bc to zrobiĂŞ w miarĂŞ tanio. Chodzi mi o badanie wzroku, dobranie szkieÂł oraz oprawek. Jaki to mniej wiĂŞcej koszt
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ania niezalogowany
23 kwietnia 2015r. o 11:16
Czy ktoś był teraz u okulisty w chumedzie - o której trzeba przyjść, żeby zostać przyjętym?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ania niezalogowany
3 maja 2015r. o 9:03
~ania napisał(a): Czy ktoś był teraz u okulisty w chumedzie - o której trzeba przyjść, żeby zostać przyjętym?
ponawiam pytanie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Patrycja niezalogowany
6 maja 2015r. o 12:29
ja zazwyczaj korzystam z tej bazy http://spislekarzy.pl jak szukam lekarza, zerknij też sobie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza