Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Pilnie poszukiwany psycholog dziecięcy

~Ania niezalogowany
16 grudnia 2011r. o 21:23
Absolutnie nie polecam psychologow na Zwyciestwa. Bylam i szukam dobrego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8129
#eye nieaktywny
16 grudnia 2011r. o 21:27
~Ania napisał(a): Absolutnie nie polecam psychologow na Zwyciestwa. Bylam i szukam dobrego


Rowniez nie polecam... :|

...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~koo niezalogowany
16 grudnia 2011r. o 21:55
To panstwowo w Bolcu raczej nie znajdziesz. Brak specjalistow. Ja jezdzilam do Wrocławia, a teraz do Jeleniej Gory, ale do psychiatry dzieciecego.
A mozesz nakreslic dlaczego szukasz psychologa ? Bo byc moze lepiej bedzie szukac we Wroclawiu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5570
#De_Tourvel nieaktywny
16 grudnia 2011r. o 22:03
Pracownia Psychostymulacji Terapia Logopedyczna dr hab. M. Młynarska
ul. Kozanowska 111/19, 54-152 Wrocław, tel (71) 373 95 90
(ta ostatnia Pani jest specjalistą wysokiej klasy jeśli chodzi o autyzm)

Polecam, bardzo dobra specjalistka (tak na marginesie moja promotorka ;) ale to nie żadna autoreklama, bo wyniki ma naprawdę świetne). Ponadto współpracuje z psychologiem dr Tomaszem Smereką - razem tworzą fantastyczny duet, który zajmuje się nie tylko dzieckiem, ale i rodzicami. Jeśli byłabym zainteresowana współpracą z tą Panią to mogę podać Ci na priv numer bezpośrednio do niej, bo ten na Kozanów jest do pracowni, a ona bywa tam raptem kilka razy w tygodniu. Poza tym dla dzieci z autyzmem/zespołem Aspergera i podobnymi schorzeniami prowadzi zajęcia na Pl. św. Macieja we Wrocławiu.

Żadna kobieta nie byłaby na tyle głupia, żeby zakochać się w facecie tylko dlatego, że on ma długie nogi! G. Garbo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zadowolona niezalogowany
12 lutego 2012r. o 21:19
Mnie i mojemu dziecku bardzo pomogła pani psycholog w poradni na Zwycięstwa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MAMA niezalogowany
7 stycznia 2013r. o 16:23
~kuka napisał(a): Mikoszów to ściema. Zdecydowanie odradzam. Szkoda dziecka.



MIKOSZÓW? DIAGNOZA PO 1,5 GODZ? WIARYGODNA? ODWALONA SZTUKA. ŻADNEJ POMOCY ZE STRONY PANI PSYCHIATRY. WYPROSIŁA NAS Z GABINETU BO NASZ CZAS SIĘ SKOŃCZYŁ.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 stycznia 2013r. o 20:48
Szukam psychologa dziecięcego mogę prosić o jakieś wypowiedzi i kogo polecacie.Z góry bardzo dziękuję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 stycznia 2013r. o 21:54
~ napisał(a): Szukam psychologa dziecięcego mogę prosić o jakieś wypowiedzi i kogo polecacie.Z góry bardzo dziękuję.

Lekarze zamiast leczyc pogrążają Nasze ciała jeszcze baardziej .Dziecku i wszystkim co myślą, że potrzebny jest psycholog bo coś jest nie tak np....to nie jest on wcale potrzebny.Wiem mamy różne sprawy i bolączki, dziwne zachowania i potoczne zachorowania.Ja tez odwiedzałam tzw Lekarzy co tydzien na rózne dolegliwości , Od półtora prawie roku czuje się wspaniale medykamenty, które na serce miałam "dożywotnie" łykać poszły do śmietnika.
Jest w Polsce największy uzdrowiciel, Pan Jezus Chrystus z Opola Romuald Statkiewicz i pomaga nam ludziom dlatego proponuje Pani sprawdzona pomoc.Największym wrogiem ducha ludzkiego jest" leczenie" a raczej zatruwanie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.