Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

W jakie grasz gry na PC /konsoli ?

~mir.ko niezalogowany
29 stycznia 2014r. o 12:55
Real World Racing to wyścigi samochodowe z widokiem z góry. Ciekawostką jest wykorzystanie zdjęć satelitarnych jako realistycznych map tras

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=19234



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
29 stycznia 2014r. o 14:48
~NarzeczonaŚmierci napisał(a): Gry są dla mięczaków gimbusów i takich tam łosów.prawdziwa gra to sport siłownia jazda terenowa.
od kiedy sport to gra ?? chyba ci się coś w głowie psuje ;) raczej zabawa a nie gra a mięczakiem i gimbusem jesteś pewnie ty ;)

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BRUTUS niezalogowany
29 stycznia 2014r. o 14:51
rafi napisał(a):
~NarzeczonaŚmierci napisał(a): Gry są dla mięczaków gimbusów i takich tam łosów.prawdziwa gra to sport siłownia jazda terenowa.
od kiedy sport to gra ?? chyba ci się coś w głowie psuje ;) raczej zabawa a nie gra a mięczakiem i gimbusem jesteś pewnie ty ;)
Pozdrowienia od lucyfera.fajna BARAN ia czapa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
29 stycznia 2014r. o 14:59
Jak ja nie cierpię grać :> -smerf maruda

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2987
#Nightmare nieaktywny
29 stycznia 2014r. o 15:22
Ja teraz pykam w Wolfensteina z 2009r. Niezła gierka, niskie wymagania sprzętowe (na 1-rdzeniowym Athlonie 3000 + grafa 7600GT na AGP śmiga jak przecinak)

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=11824
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
29 stycznia 2014r. o 15:58
~BRUTUS napisał(a):
rafi napisał(a):
~NarzeczonaŚmierci napisał(a): Gry są dla mięczaków gimbusów i takich tam łosów.prawdziwa gra to sport siłownia jazda terenowa.
od kiedy sport to gra ?? chyba ci się coś w głowie psuje ;) raczej zabawa a nie gra a mięczakiem i gimbusem jesteś pewnie ty ;)
Pozdrowienia od lucyfera.fajna BARAN ia czapa.
Wróciłeś ?? jak tam leczenie na wariatkowie ?? pomaga ?? :D chyba nie do końca bo dalej główka chora ach mój biedaczku to kiedy w sądzie się widzimy ?? czekam na złożenie twego konta ;)


Dopisane 29.01.2014r. o godz. 15:58:

TOjsienka napisał(a): Jak ja nie cierpię grać :> -smerf maruda
Jak tam się do ciebie przejdę to będziemy grać :D smerfuś ;* :D xDD

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7345
#Qfalagupagu nieaktywny
29 stycznia 2014r. o 21:54
left 4 dead (1 i 2 )
dead Island (1 i 2)
wolfenstein itp.

Lee Oswald dlaczego nie urodziłeś się w polsce 20 lat później ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~czasem pogram niezalogowany
29 stycznia 2014r. o 22:15
gry super sprawa szkoda tylko ze czasu malo

ostatnio lupalem w:
Wiedzmina 1 - wciagajaca, jak ktos nie gral to polecam

Far Cry 3 - swietna grafika, swietny klimat ale gra prostolinijna, mimo to polecam wciaga!!!

Mass Effect - podobnie jak Far Cry 3, z o wiele bardziej rozbudowana fabula no i calkowicie inny, klimat troche gorszy w porownaniu do FC3 imho

Tomb Raider 2013 - polecam kazdemu

Hitman Absolution - osobiscie mi sie nie spodobala choc przeszedlem w oczekiwaniu ze moze czyms mnie zaskoczy .. szkoda marnowac czas, sa o wiele lepsze gry

battlefield3 - jezeli ktos ma zamiar grac offline (tak jak ja) w ta gre to niech sobie daruje. to jest gra stworzona do trybu online..

sleeeping dogs - super gierka, cos jak GTA tyle ze w Chinach :) polecam

tyle ode mnie




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.