Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Poród w Bolesławcu.

~~ niezalogowany
15 sierpnia 2017r. o 13:46
jak ja kocham dzieci (500+)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
16 sierpnia 2017r. o 10:28
Nigdy Bolesławiec, Polecam Zgorzelec.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 sierpnia 2017r. o 3:17
~~ napisał(a): Ja rodziłam w bolesławieckim szpitalu pod koniec lipca, mogę potwierdzić ze duuuze znaczenie ma to do jaki lekarz prowadzi ciąże. Szczególnie dla pani ordynator, która jak dowiedziała się, ze kto to była bardzo nie zadowolona. Za to inni lekarze okazali się bardziej... poprostu ludzcy. Położne ok

A DO JAKIEGO LEKARZA CHODZIŁAŚ? Do doktora Z. I muszę powiedzieć, ze z jego opieki w czasie ciąży jestem bardzo zadowolona.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zuza niezalogowany
7 września 2017r. o 6:48
Pani zarzadzajacej jednostką nic się nigdy nie podobało, czas juz odejść, ale nie ma honoru. Na oddziale dochodzi do wielu błędów, ale nikt nie ma odwagi głośno tego powiedzieć. Szkoda położnych, które pracuja pod terrorem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~~ niezalogowany
7 września 2017r. o 9:09
~~. napisał(a): Dziewczyna długo rodziła, mdlala, nie chcieli zrobić cc, dziecko utknęło, wciskali z powrotem i jednak zrobili cc ale urodziło się niedotlenione z bardzo dużym uszkodzeniem mózgu. Tak w skrócie.



Dziecka już nie ma...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dolce niezalogowany
7 września 2017r. o 9:30
Zamknąć tą placówkę i tak większość jeździ poza miasto się leczyć!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 września 2017r. o 10:10
z tego co wiem dziecko żyło ale było chyba iedotlenienie, aktualnie się nie orientuje ale napewno przykra sprawa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~~ niezalogowany
7 września 2017r. o 12:19
Umarło w tym tygodniu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.