Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sklep z ubrankami używanymi dla dzieci

~Basia niezalogowany
24 października 2015r. o 22:24
Wiesz nie wiem co ty kupowałaś ale jestem naprawdę częstym gościem w komisach i długo zaopatrywałam się w tego typu rzeczach dla moich bliżniaków bo taniej niż w sklepach i zgadzam się z naszą wcześniejszą rozmówczynią jest naprawdę tanio dwa dres markowe bez przetarć kupiłam na synków za śmieszne pieniądze mam porównanie i zostanę klientką jednak komisu na Chopina ceny ma konkurencyjne w porównaniu do reszty komisów na Łąkowej było kiedyś tanio teraz kicha.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Aga niezalogowany
25 października 2015r. o 11:27
Też odwiedziłam ten nowy komis koło cukierni Malinka i dokładnie wchodzi się jak do eleganckiego sklepu z ubrankami. Ubranka uporządkowane nie tylko według rozmiarów ale też rodzajami ;-) ceny przystępne i jakość ubranek bez zarzutu adekwatna do ceny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Aga niezalogowany
25 października 2015r. o 11:28
Też odwiedziłam ten nowy komis koło cukierni Malinka i dokładnie wchodzi się jak do eleganckiego sklepu z ubrankami. Ubranka uporządkowane nie tylko według rozmiarów ale też rodzajami ;-) ceny przystępne i jakość ubranek bez zarzutu adekwatna do ceny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Stasia niezalogowany
25 października 2015r. o 13:58
Przejeżdżałam ostatnio przez Nowogrodziec, nie wiem jaka to jest ulica ale na przeciw stacji paliw jest sklep z odzieżą używaną. Naprawdę fajny towar a ceny super. Ubrałam na zime całą rodzinę. Na dodatek nie musiałam słuchać swojego starego, bo otworzyli w tym samym budynku taki grill bar. Kupił sobie kurczaka i kawę a ja miałam spokój żeby godzinkę pobaraszkować. Naprawdę warto odwiedzić ten sklep.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Stella123 niezalogowany
25 października 2015r. o 14:10
Ten sklep w Nowogrodżcu to jest na ulicy Lubańskiej. Ja też polecam. Tym bardziej że widziałam handlarzy z Bolesławca że tam się zaopatrują i handlują na Rynku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
25 października 2015r. o 19:00
~Aga napisał(a): Też odwiedziłam ten nowy komis koło cukierni Malinka i dokładnie wchodzi się jak do eleganckiego sklepu z ubrankami. Ubranka uporządkowane nie tylko według rozmiarów ale też rodzajami ;-) ceny przystępne i jakość ubranek bez zarzutu adekwatna do ceny



jeśli chodzi o komis na rogu Karola Miarki.. to powiem tak MASAKRA ! ciuchy brudne, zakurzone. Zabawki mają ceny kosmiczne. jak dla mnie to BRUDNO i tyle a odzież taką jak tam się znajduje powinno się wyrzucać do kosza a nie sprzedawać !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 listopada 2015r. o 23:01
Hej laski szok do tej pory tylko z tego nowego komisu Agaja dojeżdzali do klientów po ciuchy i zabawki sama tak oddawałam a teraz z ul . Łąkowej chyba im nie idzie że zrzynają od nich hi hi porażka .........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kaśka niezalogowany
23 listopada 2015r. o 23:09
~ napisał(a): Hej laski szok do tej pory tylko z tego nowego komisu Agaja dojeżdzali do klientów po ciuchy i zabawki sama tak oddawałam a teraz z ul . Łąkowej chyba im nie idzie że zrzynają od nich hi hi porażka .........



Zgadzam się z przedmówczynią i na facebooku też zauważyłam, że wcześniej opisów nie mieli a teraz pojawiają się jak u nowej konkurencji ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.