Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sklep z ubrankami używanymi dla dzieci

~Asia niezalogowany
24 marca 2014r. o 12:11
polecam sklep z odzieżą używaną dla dzieci w wieku od 0-12 lat w Bolesławcu ul. Łąkowa 4 lub tej samej Pani na rynku przy ulicy Wesoła po prawej stronie od wejścia od strony apteki Targowa, rzeczy tanie i co ważne bardzo dobre jakościowo, polecam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11446
#ulkau7 nieaktywny
26 marca 2014r. o 20:08
Witam!
Zapraszam do komisu dziecięcego " Jaś i Małgosia" na Wesołej :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~magda33 niezalogowany
20 października 2015r. o 16:15
Jak szukasz wysokogatunkowego asortymentu przeznaczonego dla najmłodszych dzieci to zajrzyj koniecznie tutaj www.CuddlyZOO.pl. W tym sklepie internetowym skompletowałam całą wyprawkę dla mojej córeczki. Kupiłam genialną pościel dla dziecka i całe wyposażenie wózka. Często korzystam również z atrakcyjnych pod względem ceny promocji .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 października 2015r. o 18:43
~magda33 napisał(a): Jak szukasz wysokogatunkowego asortymentu przeznaczonego dla najmłodszych dzieci to zajrzyj koniecznie tutaj www.CuddlyZOO.pl. W tym sklepie internetowym skompletowałam całą wyprawkę dla mojej córeczki. Kupiłam genialną pościel dla dziecka i całe wyposażenie wózka. Często korzystam również z atrakcyjnych pod względem ceny promocji .



Rzeczywiście ceny promocyjne,kocyk owszem ładny ale za 299 zl, czas zejść na ziemie, Pani która pracuje w markecie nawet nie mysli o takim promocyjnym zakupie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ewka niezalogowany
20 października 2015r. o 22:17
~alias napisał(a): może w pobliżu Bolesławca jest komis z odzieżą dziecięcą, bądź sklep z odzieżą używaną dziecięcą godny polecenia?np Lubań,Lwówek, itp?,Dziękuję za wszelkie info


Widziałam, że ostatnio koło dawnego kina Orzeł się komis dla dzieci otworzył! Super, nareszcie coś nowego ;)
http://www.bolec.info/ogloszenia/komis-dzieciecy-agaja-599299.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MANIA niezalogowany
20 października 2015r. o 22:42
Byłam dzisiaj w komisie koło kina Orzeł byłego i miłe zaskoczenie jest w czym wybrać od ciuszków markowych po zwykłe ceny przyzwoite ale największym zaskoczeniem wystrój jak w sklepie a nie w komisie zawalonym wszystkim i niczym kupiłam kilka łaszków dla małej taniej niż na Łąkowej po za tym blisko centrum to też duży plus.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~karola niezalogowany
24 października 2015r. o 15:42
Poszłam z ciekawości do tego nowego komisu i jestem miło zaskoczona.Fajne rzeczy,super wystrój i nawet kurtkę udało mi się kupić dla synka.Rzeczywiście taniej niż na .Łąkowej,poza tym tam nieuporządkowane i za daleko a tu obok kina to prawie centrum.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1136
#Paulina nieaktywny
24 października 2015r. o 18:45
Fakt, ładnie i wszystkie ciuszki w naprawdę dobrym stanie, ładnie opisane rozmiary, ale nie zgodzę się, że taniej niż na Łąkowej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza