Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Rewolucyjna metoda dr V Żenni

~JUDI niezalogowany
5 grudnia 2011r. o 9:59
~nie polecam napisał(a): Byłam u niej.W domku jednronodzinnym blisko Hotelu Robotniczego, nie polecam." Badanie "to jedno, a jedynym lekarstwem są suplementy diety [ po ok. 100 złotych za opakowanie ] , którymi pani doktor handluje.
Ja wydałam jednorazowo 500 złotych na niezbędną kurację !
Pieniądze wyrzucone w błoto.


ludzie o czym wy wogóle piszecie???
napewno nikt u mnie nie był ponieważ ja mam tylko wizyty domowe i gabinet w lubinie;po drugie nie sprzedaje żadnych suplementów diety bo nie potrzeba prądy bernarda sa znane od bardzo dawna i to one sa tu wykorzystywane do leczenia metodą zenni;obecnie trwają przygotowania projektu o wdrożenie tej metody przez ministerstwo zdrowia jako refundowaną a i samą metode stosuje się już blisko 20 lat i dotąd niema 1 przypadku komu zaszkodziła jak sądze jesteście panie"biegłe w internecie to poczytajcie!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 grudnia 2011r. o 13:41
byłam " na chałupkach " w Bolesłąwcu, kupiłam suplementy, bez sensu, klienci-znajomi właścicielki mieszkania cały dzień byli jeden po drugim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 grudnia 2011r. o 14:00
Ciemny naród wszystko kupi - jak mawia klasyk :):)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~RAY-MED niezalogowany
13 lutego 2012r. o 21:13
gabinet znajduje się w Lubaniu w hotelu" tęczowa" i radzę najpierw poczytać,zorientować się w temacie i dopiero wypowiadać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 lutego 2012r. o 21:38
byłam, odradzam,
skończy się na zakupie torby drogich suplementów diety
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 września 2012r. o 13:50
Opamiętajcie się , ludzie !!!!:(:( Oszust kroi was na spora kasę, a wy, jak te barany dajecie się golić !!!!!! I tak samo było z tym Amber Gold - pazerność, naiwniactwo i tępota ...:( Dr V.Żenia, piasek i celulozę wam żeni :):) A jak każe wam wypić metyl, to też kupicie u i wypijecie...:(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Paweł Rolicz niezalogowany
3 listopada 2013r. o 15:22
Czy elektrony w aparacie Żenni przepływają przez święconą wodę nabierając dzięki temu wszechstronnie uzdrawiającej mocy? Nauka zna różne wspaniałe odkrycia, np. 1,5=2 lub obalenie zasady sprzeczności Arystotelesa opisane na mojej stronie www.rolicz.allalla.com

Zmoderowano 03.11.2013 godz.22:01 - powód: zgłoszenie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ostrożne... niezalogowany
3 listopada 2013r. o 19:14
judi napisał(a): Metoda Żenni okazała się skuteczna w przypadkach takich chorób, jak:

· zaburzenia tarczycy, (...)
· Ponadto zwiększa szansę na całkowite wyleczenie zmian nowotworowych!



Z dostępnej literatury wiem ,iż przy chorobach nowotworowych nie jest wskazane stosowanie jakichkolwiek prądów. Mogą one spowodować rozsiew komórek nowotworu. Ponadto , jeżeli wytwarzane jest pole elektromagnetyczne przy nowotworach , to ryzyko powikłań ogromne. Lepiej taką wizytę omówić , jej celowośc , z onkologiem i fizykiem ( nie nauczycielem ! )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo