Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Poszukiwacze skarbów.

~ niezalogowany
11 grudnia 2011r. o 21:06
a moze jest ktos chetny do polazenia po takich miejscach? ma ktos jakies ciekawe namiary? mam teraz sporo wolnego czasu i chetnie spozytkowalbym go w ciekawy sposob
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 grudnia 2011r. o 21:25
Na terenie szpitala przy ul.Jeleniogórskiej - bliżej ulicy Zwycięstwa, były kiedyś jakies bunkry. Jako nastolatkowie mieliśmy wyrysowany plan i chodziliśmy po nich.Było wejście i dość spore korytarze prowadzące do wyjścia. Teraz chyba zamurowane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3046
#sentinel nieaktywny
11 grudnia 2011r. o 21:27
To były schrony.
Też tam z kumplami łaziłem :)

GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 grudnia 2011r. o 21:36
... a ja ze starszym bratem ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 grudnia 2011r. o 21:51
kolo szpitala to wiem; ale chodzi mi o jakies inne ciekawe miejsca, np takie jak te kolo Osiecznicy; zna ktos jeszcze jakies ciekawe miejscówki?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~etka niezalogowany
11 grudnia 2011r. o 22:53
może w nietoperku połaźcie po bunkrach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~daco niezalogowany
12 grudnia 2011r. o 10:27
ja wiem gdzie znajdyuje sie jedno wejscie do tunelu najprawdopodobniej łaczyło zamek grodziec z pałacem w brunowie badz skale, znajduje sie w szczerym polu miedzy raciborowicami a ustroniem, wejscie jest zasypane ale szybko mozna bylo by je odkopac, jest ktos chetny na wspolne takie wypady? wiecej na 8777929
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do daco niezalogowany
12 grudnia 2011r. o 15:21
~daco napisał(a): ja wiem gdzie znajdyuje sie jedno wejscie do tunelu najprawdopodobniej łaczyło zamek grodziec z pałacem w brunowie badz skale, znajduje sie w szczerym polu miedzy raciborowicami a ustroniem, wejscie jest zasypane ale szybko mozna bylo by je odkopac, jest ktos chetny na wspolne takie wypady? wiecej na 8777929


ja bym sie na cos takiego pisal jak najbardziej; moze zorganizowac jakas ekipe i to sprawdzic? mozna sie z toba skontaktowac akos inaczej, nie przez gg bo nie lubie tego ustrojstwa?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza