Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Darmowe porady prawne

5523
#Tomcio_Paluch nieaktywny
20 czerwca 2011r. o 20:21
Witajcie,
Czy może ktoś z Was wie, czy i gdzie w Bolesławcu mogę uzyskać poradę prawną? Konkretniej chodzi mi o poradę z dziedziny prawa spadkowego.
Z góry dziękuję za okazaną pomoc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 czerwca 2011r. o 20:39
A konkretnie w czym masz problem ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
20 czerwca 2011r. o 21:17
w poniedziałki od 16 przyjmuje radca prawny w siedzibie PiS na bankowej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Karolina niezalogowany
27 lipca 2011r. o 21:40
Witam. Czy w Bolesławcu jest darmowy radca prawny jak tak to proszę o adres i telefon z góry dziękuję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anna niezalogowany
27 lipca 2011r. o 21:41
W każdą środę przy ul. Sierpnia 80 w Bolesławcu w kancelarii Casus są bezpłatne porady prawne. Z tego co wiem to od 9 do 17 godz. Trzeba tylko telefonicznie się zapisać na wizytę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 lipca 2011r. o 22:25
Bezpłatne ? W dzisiejszym świecie nie ma nic za darmo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 września 2011r. o 10:48
Czy ktoś wie gdzie w B-wcu mozna uzyskać bezpłatnie poradę prawną? Firma Casus kiedys w srody prowadziła takie bezpłatne porady, ale czy nadal tak jest? nr kontaktowe do biura, które znalazłam w internecie są nieprawidłowe, nie moge się tam dodzwonić. A może ktoś inny prowadzi takie porady? chodzi mi o sprawę z NFZ.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 września 2011r. o 11:09
na stronie MOPSu jest napisane:
KONSULTANT PRAWNIK – Marcin Paluszek
obsługuje interesantów w godzinach:
Wtorek - 07:00 - 12:00
Środa - 11:15 -16:15
Czwartek 07:00 - 12:00
Piątek 07:00 - 12:00

http://www.mops.boleslawiec.pl/dni_godziny_otwarcia.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.