Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Muzyka jakiej słuchamy.

2900
#falco nieaktywny
8 listopada 2017r. o 21:27

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
8 listopada 2017r. o 21:34

:)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 listopada 2017r. o 21:52
''Marilyn Manson zawsze lubił szokować, jednak tym razem przegiął. Kontrowersyjny muzyk postanowił pojawić się na scenie z karabinem maszynowym.

Kontrowersja to norma w wypadku Marilyna Mansona, muzyk od zawsze lubił szokować i stało się to jego znakiem rozpoznawczym. Jednak na jednym z ostatnich koncertów muzyk przegiął i odbiło się to bardzo szerokim echem.

Po ostatnich zamachach jakie miały miejsce w USA, muzyk wystąpił z karabinem maszynowym na scenie. Do tego mikrofon przymocowany został do celownika w broni, a wszystko wyglądało jakby Manson celował do publiczności.

Cała sytuacja wywołała lawinę negatywnych komentarzy, a nawet fani artysty doszli do wniosku, że to przegięcie. Manson po negatywnym odbiorze jego występu wystosował specjalne oświadczenie:

W epoce, w której masowe strzelaniny stały się codziennym wydarzeniem, był to rodzaj przedstawienia, które miało zwrócić uwagę na to, jak łatwo można uzyskać dostęp do broni półautomatycznej i jak łatwo zostało to uznawane za coś normalnego. Moja sztuka zawsze była reakcją na kulturę popularną, moim zadaniem jest to, aby ludzie zastanowili się nad strasznymi rzeczami, które dzieją się na tym świecie. Mój występ nie miał na celu okazywania braku szacunku czy braku współczucia. Mikrofon, którego użyłem na scenie, został mi przekazany za zgodą policjanta. Moja empatia wędruje do każdego, kto został dotknięty nieodpowiedzialnym i nagannym użyciem PRAWDZIWEJ broni. ''

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
8 listopada 2017r. o 22:47

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
9 listopada 2017r. o 17:39


3:00

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
9 listopada 2017r. o 18:32


cała płyta...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
9 listopada 2017r. o 18:53

:)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
9 listopada 2017r. o 19:12
falco napisał(a):


cała płyta...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza