Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Mieszkanie - które biuro

~lokator niezalogowany
6 sierpnia 2011r. o 12:39
Które biuro nieruchomości polecacie? Szukam biura, które aktywnie szuka potencjalnych kupców i nie robi problemów z pokazywaniem mieszkania. Ja nie mam czasu na to a nie chcę powtórzyć błędu w wyborze pośrednika gdzie pani tylko siedzi za biurkiem i czeka aż ktoś do niej trafi i za byle duperele jak wysłanie ogłoszenia do internetu pobiera opłaty.
Z góry dzięki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 sierpnia 2011r. o 19:05
zdecydowanie polecam biuro Balackiej. Korzystalam z posrednictwa przy sprzedazy swojego domu.Pelen profesjonalizm.mialam klopoty ze sprzedaza swojego domu.
Brak rozdzielnosci majatkowej z sasiadami,brak planu zagospodarowania przestrzennego...masakra. Ta babka zalatwila wszystko co bylo nie mozliwe do zalatwienia dla zwyklego smiertelnika.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
569
#Demonides nieaktywny
6 sierpnia 2011r. o 22:59
No cóż, Pani Bałacka ma z pewnością liczne znajomości, więc łatwej jej było załatwić to czy owo - co zwykłemu śmiertelnikowi zajęłoby dużo więcej czasu.

Ja jednakże nie byłem zadowolony z usług Biura tej Pani.
Chciałem kupić mieszkanie. Dwa lata czekałem na ofertę, po czym sam postanowiłem zająć się szukaniem.
Szukałem dużego mieszkania w bloku, znalazłem pół domu.
Sprzedający poinformował mnie, iż też korzystał z usług biura tej Pani.
Przypominałem sobie, że w umowie zawartej przeze mnie dwa lata wcześniej był punkt stanowiący o tym, że jeżeli kupię mieszkanie (z pominięciem biura), które jest w ofercie biura - to muszę im zapłacić ileś % od transakcji.
Odszukałem moją umowę i przed kupnem nowego mieszkania wypowiedziałem umowę z tym biurem. To samo zrobił sprzedający mieszkanie. Nadmienię tylko ogłoszenie znalazłem w ogłoszenia TV Azart, co jednakże nie miałoby żadnego znaczenia, gdybym nie wypowiedział mojej umowy.

<b style="color: #003DDF;">http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedysta:<U>Demonides</U></b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Maras niezalogowany
21 listopada 2012r. o 12:43
Wybaczcie, że odgrzebuje leciwy temat.
Może coś się zmieniło na rynku do tego czasu.
Które biuro nireuchomości możecie polecić na dziś? Pragnę sprzedać dom w Bolesławcu. Czy warto zainteresować się jakimkolwiek biurem czy może jednak ogłaszać się samemu?
Otrzymałem kilka telefonów od przedstawiciela Home Broker, nie zdecydowałem się jednak na jego propozycję. Głównie przez napastliwy charakter rozmowy, nikt nie lubi gdy mu się coś wciska na siłę ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4596
#becia73 nieaktywny
21 listopada 2012r. o 13:21
~Maras napisał(a): Wybaczcie, że odgrzebuje leciwy temat.
Może coś się zmieniło na rynku do tego czasu.
Które biuro nireuchomości możecie polecić na dziś? Pragnę sprzedać dom w Bolesławcu. Czy warto zainteresować się jakimkolwiek biurem czy może jednak ogłaszać się samemu?
Otrzymałem kilka telefonów od przedstawiciela Home Broker, nie zdecydowałem się jednak na jego propozycję. Głównie przez napastliwy charakter rozmowy, nikt nie lubi gdy mu się coś wciska na siłę ;)

A nie lepiej ci najpierw samemu poszukać klienta, firmy pośredniczące biorą za to kupę kasy więc może lepiej sprzedać trochę taniej niż dawać od razu im zarobić. Ja swoje mieszkanie kilka miesięcy temu wolałam sama sprzedać!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marta niezalogowany
21 listopada 2012r. o 14:12
Ja polecam WGN. Obsada od dłuższego czasu jest nowa i bardzo dynamiczna. Bardzo miła obsługa. Sprawdzają wszystkie dokumenty, załatwiają formalności. Takie transakcje lepiej załatwiać u pośrednika. Np. jest możliwość wniesienia zadatku na konto pośrednika, gdzie będzie bezpieczny do czasu sfinalizowania transakcji. No i nie tracimy czasu na poszukiwania i formalności.Co do Home Broker to się nie wypowiadam, bo nie znam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4094
#arkadiuszw nieaktywny
21 listopada 2012r. o 14:17
biura biorą ogromne prowizje , zazwyczaj 4-5 procent , co przy dzisiejszych cenach nieruchomosci daje ogromne sumy , przy domu za 400 tys pln prowizja wyniesie 16-20 tys pln . Uwazam ze z biur powinny korzystac osoby które kompletnie nie potrafia same wystawic ogloszenia w necie i zupelnie nie daja sobie rady z takimi sprawami, takim osobom faktycznie biuro pomoze w tym , jednak tak jak mówie, cena takiej pomocy jest zatrważająca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3046
#sentinel nieaktywny
7 grudnia 2012r. o 15:20
Temat w tej sprawie już jest założony:

~ niezadowolona!!!! napisał(a): Biuro nieruchomości WGN - Nie polecam załatwiania w tym biurze cokolwiek po kupno sprzedaż a zwłaszcza załatwienie kredytu. Pani która podaje sie za super doradce nie ma pojęcia co robi.Moim zdaniem minęła się z powołaniem,jest osobą nie kompetentna a udaje ze zna sie na tym co robi !

GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza