Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Mieszkanie - które biuro

~ryda niezalogowany
7 grudnia 2012r. o 18:27
Do znalezienia mieszkania wcale nie jest biuro potrzebne chyba, że masz z 5 tyś na zbyciu??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11774
#sylwia4012 nieaktywny
23 stycznia 2014r. o 11:05
Szczerze polecam współpracę z tą firmą http://masterminvest.pl/o_firmie/ Potrafią wszystko sprawnie załatwić i służą zawsze radą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
23 stycznia 2014r. o 11:30
B&B na łokietka polecam.Kupowałam mieszkanie przez to biuro wszystko poszło sprawnie i szybciutko nic mnie nie interesowało tylko udałam się do notariusza na odczytanie i podpisanie aktu.
W prowizji też szału nie było.

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obserwator niezalogowany
23 stycznia 2014r. o 12:58
Ludzie widac ze nie zalatwialiscie nic przez biuro ja kupowalem niedawno dom Biura nieruchomosci juz od dawna nie biora prowizji od kupującego nie gadajcie takich pierdół jak nie jestescie w temacie prowizje placi ten co sprzedaje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 stycznia 2014r. o 13:01
~obserwator napisał(a): Ludzie widac ze nie zalatwialiscie nic przez biuro ja kupowalem niedawno dom Biura nieruchomosci juz od dawna nie biora prowizji od kupującego nie gadajcie takich pierdół jak nie jestescie w temacie prowizje placi ten co sprzedaje


Wszystkie oplaty sa przerzucalne - dla mnie jako sprzedajacegbo nie ma znaczenia czy ja zaplace 2500 i ty 2500 czy ja 5000 - jak zaplace 5000 to po prostu podniose cene mieszkania o 2500 zeta. I TYLE. I I TAK TY ZAPLACISZ!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BRUTUS niezalogowany
23 stycznia 2014r. o 13:40
Przechadzając się po parku zauważyłem że ławka jest do sprzedania więc długo się nie zastanawiałem zakupiłem za niewielką cenę.Teraz siedzę na tej ławce w parku i pije z kumplami piwo, podchodzi do mnie strażnik mówi co ma powiedzieć,a ja mu akt notarialny własności ławki,zatkało faceta czytał 4 razy,pytam czy dalej możemy piwo pić ?? Telefonował 20 min(prosił żeby w tym czasie piwa nie pić)ja piłem jestem u siebie !! W końcu przyjechała policja,zaczęli czytać i co ?? Jazda na posterunek w celu wyjaśnienia ?? No nic nie wyjaśnili.My do parku na ławkę dalej degustować piwko.!Po 2 dniach mogłem ławkę odebrać w ZGKiM (wykopali ławkę i mogłem ją sobie zabrać)tak że mit o własnej ławce w parku na której można spożywać piwko bez ponoszenia kary picia w miejscach publicznych prysł.I jaki z tego morał zawsze kupujący ponosi koszty zakupu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 stycznia 2014r. o 13:54
ŻADNE BIURO. cena mieszkania za pośrednictwem biura jest od 5 tys. zł większa niż kupno na własną rękę. jestem po zakupie mieszkania 2 krotnym i samemu lepiej znaleźć mieszkanie i je kupować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
23 stycznia 2014r. o 14:02
yhm.. samemu? I sam sobie sprawdzisz księgi wieczyste, i czy czasem nie kupisz mieszkania z lokatorem itd. Z biurem lepiej, bo wszystko załatwia za Ciebie. A koszty pośrednictwa pokrywa sprzedający. Można dogadać się odnośnie prowizji dla biura. Polecam REMAX nad Tauronem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza