Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Szukam koleżanki

3453
#anielski nieaktywny
2 czerwca 2012r. o 10:23
STOP CENZURZE!!!! Widaćmoderacja na Bolec.info trwa w najlepsze.. Nie można swobodnie wypowiedzieć swojego zdania na dany temat bo zaraz usunie go władza tego portalu..
Róbcie tak dalej a stracicie w oczach ludzi i wasz portal stanie sie nie chcetnie odwiedzany przez Społeczność Bolesławiecką !

Kolejny raz mój post usuneliście.. bo co?
Bo wyraziłem swoje zdanie?!

Zastosowana autokorekta


I Like!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7733
#kasia22 nieaktywny
2 czerwca 2012r. o 11:00
Dziewczyny nie denerwujcie sie tak bo zaraz bedzie tu mala awantura !! !!

Chce przypomniec, ze zaktualizowalam ten post na forum poniewaz przeprowadzilam sie do Boleslawca zeby poznac pare normalnych kolezanek zeby wyjsc na miasto do parku pogadac a nie szukac faceta czy sie rozpijac do pubach.

Moja wiadomosc jest do dziewczyn ktore sa tu nowe w miescie badz mieszkaja ale nie znaja zabardzo osob w swoim wieku i chca nawiazac nowe znajomosci, ewentualnie maja duzo czasu wolnego i sie nudza. Takze licze na wiadomosci od tych osob pozdrawiam :) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9127
#malvina55 nieaktywny
2 czerwca 2012r. o 17:11
a moze jest ktos z okolic boleslawca chetny?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
30 września 2012r. o 21:39
Temat ciekawy ,warty uwagi :)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7963
#Preciosa89 nieaktywny
1 października 2012r. o 14:45
Chetnie poznam nowe osoby ;) Mam roczna coreczke i w tygodniu mnostwo czasu bo chlopak do 17 pracuje a ja chodze do szkoly w weekendy...jesli ktos ma ochote na piwko prosze pisac moj nr gg 8924154 :) pozdrawiam wszystkie mamy ;)

Ruda® • La Mariposa •
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9918
#dorciaolcia nieaktywny
19 listopada 2012r. o 16:09
witam koleżanki :) heh coś tu dużo nowych osób a ja myślałam, że tylko ja tu się sprowadziłam niedawno. mieszkam w bolesławwcu z mężem i corcia prawie 2-letnia od października. ja mam 22 lata. szukam też koleżanki w podobnym wieku dla mojej córci a i przy okazji ja chętnie pogadam z kimś obeznanym w temacie macierzyństwa i nie tylko :) mąż pracuje za granicą wiec prawie go w domu nie ma. do rodziców mam daleko ok. 450 km i nie ma z kim porozmawiać. chętne dziewczyny dajcie znać na gg 3182824.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~monika niezalogowany
29 grudnia 2012r. o 13:55
cześć dziewczyny, czy jest jeszcze ktoś kto szuka kogoś do pogadania czy też na jakiś wypad na piwo?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4570
#rafix0016 nieaktywny
29 grudnia 2012r. o 14:18
nie ma. wszystkie juz zyją Sylwestrem i szykuja żołądki na chlansko roku !!! ;)

Na dwie rzeczy nie ma lekarstwa: na śmierć i na bezczelność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza