Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Polfie

~problem jest niezalogowany
19 lutego 2012r. o 20:16
z tymi papierosami to problem jest bo nasze składki z podatków nie wystarczają,żeby w Polsce leczyć tych co to samodzielnie oddychać nie mogą bo płuca zajechane, na renty idą,pracować nie mogą,płaczą bo chorują.Cholera z nałogami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
19 lutego 2012r. o 20:27
No dobra nie mam zdania bo jaram jak kotłownia ale według mnie to więcej problemów z płucami jest przez niedoleczenie bo boisz się iść na chorobowe żeby roboty nie stracić niż przez tytoń bo w końcu nie wszyscy palą a chorują na płuca też ci co nie palą :|

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lutego 2012r. o 21:04
TOjsienka napisał(a):
~ napisał(a): Właśnie że obchodzi bo ja później wydaję pieniądze na proszki do prania bo codziennie muszę prać ubrania śmierdzące papierosami!!!


Z tej wypowiedzi nasuwa mi się jeden wniosek.Dobrze że palacze są wśród nas bo przynajmniej sie codziennie przebieramy :| ale ogólnie mniej mi przeszkadza smród papierosów niż smród potu :|


Ty chyba nie rozumiesz o co mi chodziło. Przychodzę do pracy, przebieram się w ubranie robocze, które śmierdzi dymem, po pracy ubieram ciuchy dzień wcześniej wyprane i one też śmierdzą. Nie mówiąc o tym, że z kurtką jest dokładnie to samo. Wracając zachodzę do sklepu bo czegoś zabrakło w domu i stojąc w kolejce wszyscy czują ode mnie smród dymu papierosowego. Dlaczego ja, osoba niepaląca mam się męczyć z powodu buractwa i chamstwa innych osób? Niech sobie wychodzą na dwór, w końcu nie ma już mrozów. Trochę szacunku dla niepalących!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
19 lutego 2012r. o 21:10
A to faktycznie masz racje :| nie nerwuj się :*

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~no niezalogowany
19 lutego 2012r. o 21:10
otóż to.To nie my mamy uciekać przed palczmi tylko oni bo to oni maja problem z nałogiem nie odwrotnie.ORDER PRACODAWCOM CO NIE STWARZAJĄ WARUNKÓW PALACZOM A NAWET ZABRANIAJĄ PALENIA W CZASIE PRACY.telefonować też nie wolno w pracy,więc palenie też powinno być zabronione
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
19 lutego 2012r. o 21:22
Jak to dobrze ze warunków pracy nie ustalają mi moi kochani współobywatele Rzeczy Pospolitej Polskiej :|

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ciekawa niezalogowany
19 lutego 2012r. o 21:33
Chialabym sie zapytac czy sa moze jakies przyjecia do polfy bo papiery juz zlozylam do firmy zewnetrznej a ty ani widu ani slychu wie ktos moze cos o przyjeciach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lutego 2012r. o 21:34
TOjsienka napisał(a): Jak to dobrze ze warunków pracy nie ustalają mi moi kochani współobywatele Rzeczy Pospolitej Polskiej :|


palacz zawsze znajdzie sobie prawo do palenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.