Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Porodówka w Złotoryi

6698
#szpiegula nieaktywny
4 grudnia 2011r. o 22:15
Jak obecnie wygląda poród w złotoryjskim szpitalu?
Czy coś się zmieniło w ostatnim czasie, głownie po wprowadzeniu w kwietniu nowego rozporządzenia o opiece okołoporodowej? Czy kobieta może urodzić inaczej niż na łóżku? 3 lata temu położna oddziałowa powiedziała mi wprost, że to nie cyrk i tu się na łóżku rodzi... Co możecie mi w ogóle powiedzieć na temat rodzenia w tym właśnie szpitalu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4662
#Lusia nieaktywny
5 grudnia 2011r. o 10:02
Ja co prawda miałam cc ale z czystym sumieniem polecam ten szpital. Opieka jest rewelacyjna. Wszystkie położne bardzo miłe i przyjemne. Panie z noworodków tak samo:) A oddziałowa się chyba nie zmieniła :p Jej akurat każdy unikał :p
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Farfi niezalogowany
5 grudnia 2011r. o 11:07
hmmmm wg moich wiadomości to w szpitalach faktycznie rodzi się na łóżku lub w basenie(jeśli takowy jest w ogóle - czyli nie w Polsce :( ) - nie ma innych możliwości ze względu na bezpieczeństwo maluszka...
No chyba że masz na myśli pierwsze fazy porodu - w Bolesławcu, Zgorzelcu, czy innych jest możliwość porodu aktywnego - ja taki miałam, polecam.

PS>Na łóżko połozyli mnie tylko na 3 minuty ostatecznej fazy porodu i szycie.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3028
#clasta nieaktywny
5 grudnia 2011r. o 12:32
tamtejsza oddzialowa to jakies nieporozumienie ale ok, tacy widac tez musza zyc:)
pozostala kadra bez zarzutow- pomijajac fakt, ze jak mnie przyjmowali na oddzial do cc to krew mi prawie w locie chcialy pobrac- taki zapierdziel mialy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6698
#szpiegula nieaktywny
5 grudnia 2011r. o 12:45
z cała pewnościa nie chodzi wyłącznie o bezpieczeństwo dziecka, ale raczej o wygodę wykonywania czynności okołoporodowych persolnelu przy rodzącej... bo jak by nie było, pozycja leżąca prz porodzie nie jest naturalna.... no, ale może z czasem powoli coś sie zmieni... Chciałabym urodzić w kucki, a przynajmniej tak na chwilę obecną myślę, że byłoby dla mnie optymalnie, ale to też gdybanie ;) po prostu świetnie byłoby miec przynajmniej opcję wyboru, a że może ostatecznie sił by zabrakło na coklwiek niż lezenie plackiem, to przynajmniej wiedziałabym, że to tylko i wyłacznie moja wola :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3028
#clasta nieaktywny
5 grudnia 2011r. o 12:48
o rozwazala ktoras z Was opcje porodu domowego? Jesli chcilabym rodzic naturalnie to chyba probowalabym w domu, fajna opcja i co najwazniejsze- do wykonania. Polecam porozmawiac z Pania Dorota Balinska.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6698
#szpiegula nieaktywny
5 grudnia 2011r. o 15:31
Clasta, a ty rodziłaś w domu z panią Dorotą albo wiesz jak to dokładnie wygląda? bo też już rozważałam opcję porodu w domu, tylko jednak trochę się tego obawiam.. w szpitalu przed porodem robią usg, po porodzie dziecko ma też porobione wszystkie badania. Poza tym mieszkam w kamienicy i raczej trochę bym się krępowała podczas ewentualnego wydzierania się :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3028
#clasta nieaktywny
6 grudnia 2011r. o 10:42
nie..ja jestem zwolenniczka najbezpieczniejszego przyjscia na swiat czyli cesarskiego ciecia.....ale gdybym kiedys chciala rodzic naturalnie to rozwazalabym taka opcje...moja ciocia kilkanascie lat temu rodzla w domu na wlasne zyczenie....rozmawiajac z Pania Dorota dowiedzialam sie ze coraz wiecej kobiet wybiera taka opcje jednak nie w naszym rejonie....
ja nienawidze szpitali....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza