Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Czynsz w Trzebieniu.

~ niezalogowany
15 stycznia 2015r. o 21:46
Mieszkałem w Trzebieniu 6 lat temu, i wtedy też słyszałem, że już zaraz będzie lepiej:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szok niezalogowany
16 stycznia 2015r. o 8:16
No w końcu znalazł się jakiś pozytywny komentarz. Niestety boję się zaryzykować czytając większość negatywnych wpisów:/ Nie chcę spłacać długów którzy narobili inni przez dziesiątki lat :( Ciężko będzie stanąć na nogi tej spółdzielni a zakup mieszkania na kredyt musi być dobrze przemyślany. Zbyt duże ryzyko :/

Naiszcie mi proszę gdzie jest lepiej?
Na Leśnej czy na Świerkowej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 stycznia 2015r. o 8:20
~Szok napisał(a): No w końcu znalazł się jakiś pozytywny komentarz. Niestety boję się zaryzykować czytając większość negatywnych wpisów:/ Nie chcę spłacać długów którzy narobili inni przez dziesiątki lat :( Ciężko będzie stanąć na nogi tej spółdzielni a zakup mieszkania na kredyt musi być dobrze przemyślany. Zbyt duże ryzyko :/

Naiszcie mi proszę gdzie jest lepiej?
Na Leśnej czy na Świerkowej?



Ani tu ani tu...
Ale jakbym miał wybierać to Świerkowa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 stycznia 2015r. o 8:30
~ napisał(a): Kolego, moim zdaniem te marne komentarze piszą osoby, które mają długi i szukają dziury w całym. Mieszkam w Trzebieniu i płacę 480zł, a w tym mam przede wszystkim ogrzewanie (21st-dla mnie idealnie, a grzejniki na poziomie 3) , fundusz remontowy oraz ścieki i zimną wodę. Tyle samo płacą niektórzy w B-cu + ogrzewanie. A mieszkanie 63m2 nie kosztuje mnie 200tys a co najmniej połowę mniej! Lokalizacja jest super, cisza spokój, lasy, żwirownie i wszystko co potrzeba- czyli szkoła dla dziecka, przedszkole, sklepy, cpn. kościół itd. Ja też wziąłem kredyt na 20 lat, sugerowałem się tym, że nie miałem zdolności kredytowej, aby zakupić mieszkanie w B-cu. I nie żałuję. Na Leśnej od niedawna zmienił się Prezes, który jest mieszkańcem naszego osiedla, myślę, że już będzie tylko lepiej.


I to jest ludzi błąd ,że wybrali osobę która jest mieszkańcem Trzebienia. Oszust i zdzierca. a do tego plotkarz !O wszystkich wie ...i plotkuje. Na tych co płacą i nie płacą.
Kiedyś ktoś poda go do Sądu o zniesławienie i ośmieszanie przed innymi ludźmi. Takie sprawy załatwia się osobiście w 4 oczy. A nie chodzi i obgaduje. Ten płaci a ten nie płaci.
Kur..a normalnie nie trawie tego gościa.
:/ :/ :/ :/ :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szok niezalogowany
16 stycznia 2015r. o 8:43
Wszystko wskazuje na to, że to forum uratowało mi cztery litery :D Naprawdę nie miałem pojęcia, że w Trzebieniu są takie przeboje :/ Gdyby nie Wasze wpisy to w niedzielę pewnie dałbym zadatek i w przyszłym tygodniu starałbym się o kredyt a później miałbym lipę przez 20 lat no chyba, że zgarnąłbym te 23bańki w totka co są w sobotę do wygrania :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szok niezalogowany
16 stycznia 2015r. o 8:48
~ napisał(a):
~ napisał(a): Kolego, moim zdaniem te marne komentarze piszą osoby, które mają długi i szukają dziury w całym. Mieszkam w Trzebieniu i płacę 480zł, a w tym mam przede wszystkim ogrzewanie (21st-dla mnie idealnie, a grzejniki na poziomie 3) , fundusz remontowy oraz ścieki i zimną wodę. Tyle samo płacą niektórzy w B-cu + ogrzewanie. A mieszkanie 63m2 nie kosztuje mnie 200tys a co najmniej połowę mniej! Lokalizacja jest super, cisza spokój, lasy, żwirownie i wszystko co potrzeba- czyli szkoła dla dziecka, przedszkole, sklepy, cpn. kościół itd. Ja też wziąłem kredyt na 20 lat, sugerowałem się tym, że nie miałem zdolności kredytowej, aby zakupić mieszkanie w B-cu. I nie żałuję. Na Leśnej od niedawna zmienił się Prezes, który jest mieszkańcem naszego osiedla, myślę, że już będzie tylko lepiej.


Ziom piszesz tak bo pewnie nie płacisz. Nie znam Cie ale gołym okiem widać, że nie lubisz kolesia bo męczy Cię żebyś płacił. Myślę, że jest to jakiś sposób na dłużników. Jest jakaś wspólnota (spółdzielnia) i niech Ci co nie płacą czują wstyd przed innymi. Gorzej jak płacisz a on i tak Ci tyły obrabia :/

I to jest ludzi błąd ,że wybrali osobę która jest mieszkańcem Trzebienia. Oszust i zdzierca. a do tego plotkarz !O wszystkich wie ...i plotkuje. Na tych co płacą i nie płacą.
Kiedyś ktoś poda go do Sądu o zniesławienie i ośmieszanie przed innymi ludźmi. Takie sprawy załatwia się osobiście w 4 oczy. A nie chodzi i obgaduje. Ten płaci a ten nie płaci.
Kur..a normalnie nie trawie tego gościa.
:/ :/ :/ :/ :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szok niezalogowany
16 stycznia 2015r. o 9:16
A może zrobimy jeszcze jeden manewr :)
Może macie nr tel do zarządców? Zadwonie i spytam jaka jest kondycja finansowa tych spółdzielni i poproszę wykaz cen na co składa się wysokość czynszu i na jakiej podstawie ustalane są ceny. Jeden kolega pisał, że 480 zł płaci i jest ok ale tak naprawdę 480 zł to dużo kasy zwłaszcza jak jest to tak daleko od miasta. Jeśli czynsz jest wysoki ze względu na długi to po co mi problem? Dlaczego ja mam płacić tak dużo przez nieudolność poprzednich władz?

Rozumiem że jest dwóch zarządców Świerkowa i Leśna
dajcie mi prosze te numery a dokładnie ich przepytam. Jako osoba zainteresowana zakupem mieszkania mam do tego prawo. Jeśli będą mnie zwodzić to poproszę o upoważnienie właścicieli mieszkań którym zależy na sprzedaży.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 stycznia 2015r. o 9:43
Tyle osób Ci odradza a ty się dalej upierasz !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego