Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Czynsz w Trzebieniu.

13158
#packwild nieaktywny
16 stycznia 2015r. o 10:00
jak masz ładną córkę albo siostrę... to zapraszam :) Chętnie poznam nową dziewczynę i pomogę w aklimatyzacji :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szok niezalogowany
16 stycznia 2015r. o 11:18
Nie upieram się a sprawdzam. Chyba lepiej wszystko dokładnie sprawdzić niż kupić a później załować. Forum ma to do siebie że bije się pianę. Ludzie anonimowo mają odwagę superbohaterów i często piszą bzdury aby się wyżyć. Chcę być Polakiem mądrym przed szkodą ;) Dokładnie sprawdzę czy rzeczywiście jest tak źle. Jak znajdę jakieś nieprawidłowości to dam Wam znać. W przyszłym tygodniu odwiedzę obie spółdzielnie. Wezmę wykazy cen jednostkowych za każdy składnik czynszu. Wrzucę te ceny na forum i obgadamy temat na konkretnych wartościach. Ponadto wyciągnę wszystkie dane spółdzielni i sprawdziwy sutyacje finansową po KRS. Nie będzie lipy. Specjalnie biorę urlop żeby to ogarnąć. Ileż można z rodzicami mieszkać ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do Szok niezalogowany
16 stycznia 2015r. o 11:21
~Szok napisał(a): Nie upieram się a sprawdzam. Chyba lepiej wszystko dokładnie sprawdzić niż kupić a później załować. Forum ma to do siebie że bije się pianę. Ludzie anonimowo mają odwagę superbohaterów i często piszą bzdury aby się wyżyć. Chcę być Polakiem mądrym przed szkodą ;) Dokładnie sprawdzę czy rzeczywiście jest tak źle. Jak znajdę jakieś nieprawidłowości to dam Wam znać. W przyszłym tygodniu odwiedzę obie spółdzielnie. Wezmę wykazy cen jednostkowych za każdy składnik czynszu. Wrzucę te ceny na forum i obgadamy temat na konkretnych wartościach. Ponadto wyciągnę wszystkie dane spółdzielni i sprawdziwy sutyacje finansową po KRS. Nie będzie lipy. Specjalnie biorę urlop żeby to ogarnąć. Ileż można z rodzicami mieszkać ;)


Jesteś nienormalny :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 stycznia 2015r. o 11:48
mieszkam na lesnej od 1994r i nie narzekam. czynsz to woda scieki ogrzewanie fundusz remontowy eksploatacja i place dla ;prezesa ksiegowej sprzataczki i konserwatora. nie piszcie bzdur bo nic was nie obchodzi. jak jeden z drugim chce mieszkac za darmo to niech kupi sobie dom i nie bedzie musial placic do spoldzielni wysokiego czynszu.ludzie mieszkaja tu po kilkanascie lat i nie narzekaja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pan niezalogowany
16 stycznia 2015r. o 11:52
tak mieszkaja i zyja jak psy a do 1 jeszcze daleko a czynsz trzeba placic
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szok niezalogowany
16 stycznia 2015r. o 11:53
Kolejny pozytywny komentarz. Widocznie nie jest ze mną tak źle ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 stycznia 2015r. o 12:02
~Szok napisał(a): A może zrobimy jeszcze jeden manewr :)
Może macie nr tel do zarządców? Zadwonie i spytam jaka jest kondycja finansowa tych spółdzielni i poproszę wykaz cen na co składa się wysokość czynszu i na jakiej podstawie ustalane są ceny. Jeden kolega pisał, że 480 zł płaci i jest ok ale tak naprawdę 480 zł to dużo kasy zwłaszcza jak jest to tak daleko od miasta. Jeśli czynsz jest wysoki ze względu na długi to po co mi problem? Dlaczego ja mam płacić tak dużo przez nieudolność poprzednich władz?

Rozumiem że jest dwóch zarządców Świerkowa i Leśna
dajcie mi prosze te numery a dokładnie ich przepytam. Jako osoba zainteresowana zakupem mieszkania mam do tego prawo. Jeśli będą mnie zwodzić to poproszę o upoważnienie właścicieli mieszkań którym zależy na sprzedaży.


Wpisz sobie w google spółdzielnia pod świerkami i spółdzielnia Trzebień jak się tak upierasz. Setka ludzi Ci pisze, że to manipulatorzy i kłamcy, a ty chcesz do nich dzwonić i radzić się w zakupie mieszkania. Jedź lepiej oglądać to mieszkanie i zapukaj do paru sąsiadów i ich spytaj co myślą o mieszkaniu tu to ci powiedzą szczerze. Mieszkanie które chcesz kupić ma 62m2 czynszu mój drogi nie będziesz miał 480zł tylko ponad 600zł a w nim wliczona prognoza wody ogrzewanie i fundusz remontowy. Ogrzewanie liczone na m2 to 5zł za m2 oraz fundusz remontowy 2zł za m2. Reszta kasy widmo:) do tego dojdzie ci prąd i śmieci 33zł na osobę :) Coś jeszcze?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lesna niezalogowany
16 stycznia 2015r. o 12:09
Co za bzdury...
Przeciez wiadomo, ze jak ktos nie placi to i narzeka. Kazdy z nas moze pojsc i sprawdzic kto zalega z czynszem wiec to ze prezes sobie chodzi i mowi zadnego wrazenia na nikim robic nie powinno. Powinny byc listy chociaz z numerami mieszkan zadluzonych wywieszone. Moze wstyd by bylo tym co zalegaja i zaczeliby placic. Bo na kolejny samochod, wakacje czy inne przyjemnosci kase macie ale na czynsz juz nie.


Mieszkam tu juz tyle czasu i jakos zyje, mam sie calkiem dobrze i nie narzekam. Moze czynsz moglby byc nizszy, ale patrzac wstecz to teraz placimy mniej i jest cieplo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza