Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Budowa (remont) domu.

~ niezalogowany
26 marca 2014r. o 14:07
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
26 marca 2014r. o 16:47
~ napisał(a): JA TEŻ NIE JESTEM ZADOWOLONA Z PRACY PANA SCHMALEMBERGA WYBUDOWAŁ MI DOM W KTÓRYM DACH JEST DO PONOWNEGO ROZEBRANIA A O CAŁOŚCI TO JUZ NIE WSPOMNE

Po remoncie u mnie, wbrew jego zapowiedziom, szału nie było - za to do dziś znajduję niedociągnięcia. Za to CENA!!!!! - gra nie warta świeczki....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4218
#zofka nieaktywny
26 marca 2014r. o 17:49
A ja z czystym sumieniem polecam Rafała Walerę,właśnie skończył u mnie pracę. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zoff niezalogowany
26 marca 2014r. o 18:54
zofka napisał(a): A ja z czystym sumieniem polecam Rafała Walerę,właśnie skończył u mnie pracę. :D


oooo prosze, żonka nie śpi, czuwa. toż to oszu..t i kręt..cz jakich mało. Ludzie się nie zmieniają
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8403
#bum nieaktywny
26 marca 2014r. o 22:15
~sebo napisał(a):
~Fachóra napisał(a):
~:) napisał(a): Ja również poszukuje firmy ,która wykona ocieplenie domku jednorodzinnego około 270 metrów ,zależy mi głownie na pożądnej robocie i ekipie którą nie trzeba pilnować non stop i która się zna na robocie a nie że trzeba za każdym chodzić ze szpachelka albo po każdym sprzątać .Czy ktoś jest wstanie polecić kogoś ....

J
Na pożądnej robocie nikt się nie zna :D

697851783 prosze dzwonic

Zapraszam do fachowca 785843203



Dopisane 26.03.2014r. o godz. 22:15:

~sebo napisał(a):
~Fachóra napisał(a):
~:) napisał(a): Ja również poszukuje firmy ,która wykona ocieplenie domku jednorodzinnego około 270 metrów ,zależy mi głownie na pożądnej robocie i ekipie którą nie trzeba pilnować non stop i która się zna na robocie a nie że trzeba za każdym chodzić ze szpachelka albo po każdym sprzątać .Czy ktoś jest wstanie polecić kogoś ....

J
Na pożądnej robocie nikt się nie zna :D

697851783 prosze dzwonic

Zapraszam do fachowca 785843203
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 marca 2014r. o 22:19
bum napisał(a):
~sebo napisał(a):
~Fachóra napisał(a):
~:) napisał(a): Ja również poszukuje firmy ,która wykona ocieplenie domku jednorodzinnego około 270 metrów ,zależy mi głownie na pożądnej robocie i ekipie którą nie trzeba pilnować non stop i która się zna na robocie a nie że trzeba za każdym chodzić ze szpachelka albo po każdym sprzątać .Czy ktoś jest wstanie polecić kogoś ....

J
Na pożądnej robocie nikt się nie zna :D

697851783 prosze dzwonic

Zapraszam do fachowca 785843203



Mogę polecić firmę Bajtek z Bolesławca malowidła ścienne rewelacja, pani dobiera malowidło do wnętrza i nie jest drogo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
27 marca 2014r. o 6:50
Nie podoba mi się rzucanie w taki sposób negatywnych opinii na p. Schmalemberga. Przecież mieliście spisane jakieś, mam nadzieję, umowy itp. Istnieje przecież Sąd, Nadzór Budowlany itp.
Podajcie jakieś namiary aby przyszły potencjalny inwestor mógł zobaczyć efekty pracy p. Schmalemberga. Określenie że u mnie też mu nie wyszło, nie jest wiarygodną opinią.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
29 kwietnia 2014r. o 10:38
~ napisał(a): Witam.
Szukam firmy do wykonania elewacji w nowm budynlku. Styropian siatka i klej zamontowane.
Jakie sa teraz ceny od metra i kogo byscie polecili?
pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Dni otwarte w Ultima