Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zmiany zasad rekrutacji do przedszkoli
7612
bax
26 lutego 2012r. o 11:44


Dzieci 6 letnie powinny iść już do szkoły a nie do przedszkola

Władze dały nam wybór,więc ja podejmę decyzję,czy mój 6-ciolatek zostanie w przedszkolu,czy też nie :)

Zmoderowano 26.02.2012 godz.13:47 - powód: (kazimierz)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~!! niezalogowany
26 lutego 2012r. o 12:35
Wybieraj tylko niech ludzie nie mają pretensji, że wójt nie dopłaca za 6latki, bo dlaczego ma dopłacać skoro mogą pójść do szkoły:D życie:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~podziękowania prezydentowi niezalogowany
26 lutego 2012r. o 17:12
Dzieci 6 letnie to maluchy, a po 5 godzinach zajęć NIE BĘDZIE dla nich SWIETLICY.
ZA POZOSTAWIENIE 6-latka bez opieki [ w domu po lekcjach] grozi kara więzienia. Są 2 wyjścia :

1. zostawić dziecko w przedszkolu
2. zwolnić się z pracy

dziękuję Panie Prezydencie, mam wybór!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ania niezalogowany
27 lutego 2012r. o 14:55
~do mama napisał(a): jedna mama się odważyła! pokazywali nawet w TVN
natomiast przedszkola się bronią o tyle, że krótsze oddziały-mniej etatów, zwolnienia w przedszkolach, a prezydent nie chce pomóc

rodzice przynoszą przybory do przedszkola, bo nie stać już nawet na kartki do malowania!

nikt się nie zbuntuje-JAK ZAWSZE

mnie natomiast nikogo nie szkoda- mieszkańcy sami wybrali i prezydenta i radę - teraz mają za swoje, podwyżki opłat i redukcję miejsc!

a macie linka do tego programu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 lutego 2012r. o 16:40
Mam pytanie w którym przedszkolu rodzice kupują przybory bo ja nigdy jeszcze nie kupiłam i nikt nigdy nam nie kazał przynosić żadnych kartek ani kredek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8250
#krzysztoforus2 nieaktywny
27 lutego 2012r. o 16:57
Trzyletnie dziecko można nauczyć czytać i pisać. Odpowiednie podejście. Gra w szachy i takie inne to żaden problem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jam niezalogowany
29 marca 2012r. o 11:49
Witam,
Czy moglibyście podać jak jest aktualnie pełna odpłatność za miejskie przedszkole, tzn (pełny pobyt wraz z wyżywieniem).

Oraz czy wiadomo jaka będzie ta cena od września.

Z góry dziękuję
jam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 marca 2012r. o 15:47
~jam napisał(a): Witam, Czy moglibyście podać jak jest aktualnie pełna odpłatność za miejskie przedszkole, tzn (pełny pobyt wraz z wyżywieniem).
Oraz czy wiadomo jaka będzie ta cena od września.
Z góry dziękuję
jam

około 350 złotych (w zależności ile dni ma miesiąc...)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.