Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zmiany zasad rekrutacji do przedszkoli
~kata niezalogowany
29 marca 2012r. o 16:15
~podziękowania prezydentowi napisał(a): Dzieci 6 letnie to maluchy, a po 5 godzinach zajęć NIE BĘDZIE dla nich SWIETLICY.
ZA POZOSTAWIENIE 6-latka bez opieki [ w domu po lekcjach] grozi kara więzienia. Są 2 wyjścia :

1. zostawić dziecko w przedszkolu
2. zwolnić się z pracy

dziękuję Panie Prezydencie, mam wybór!


tez dziękuje Panu, który się tym zajmuje jak powiedział, że mam sobie wynająć niańkę albo dać dziecko do prywatnego przedszkola, spytałam się jak ja mam to zrobić za 1100 zł na m-c, stwierdził, że go to nie interesuje bo miasta nie stać. A ja do niego że mnie też nie stać ! Chyba najlepiej zostać nierobem. Przedszkole za darmo, dodatki mieszkaniowe,korzystać z pomocy społecznej, obiady po co się wysilać. :P w tych czach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3046
#sentinel nieaktywny
31 marca 2012r. o 20:02
~Mamuśka:) napisał(a): Czy w Bolesławcu dzieci 5letnie muszą iść obowiązkowo do przedszkola?bo w Nowogrodzcu tak a z tego co się orientuje to dzieci z powiatu Lubańskiego nie muszą i pani w przedszkolu w Bolesławcu tez twierdzi ze w tym roku rodzice mają jeszcze wybór czy dawac dziecko do przedszkola czy nie.

GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 marca 2012r. o 21:38
~ napisał(a): Mam pytanie w którym przedszkolu rodzice kupują przybory bo ja nigdy jeszcze nie kupiłam i nikt nigdy nam nie kazał przynosić żadnych kartek ani kredek


bo się nie interesujesz życiem przedszkola
z uwagi na oszczędności. o których głośno nie wolno mówić, ale dyrektorzy mają wytyczne-oszczędności są na wszystkim!

zapytaj w przedszkolu Waszą panią, albo kup kredki dla całej grupy-zobaczysz sama jaka będzie radość!

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 marca 2012r. o 21:38
sentinel napisał(a):
~Mamuśka:) napisał(a): Czy w Bolesławcu dzieci 5letnie muszą iść obowiązkowo do przedszkola?bo w Nowogrodzcu tak a z tego co się orientuje to dzieci z powiatu Lubańskiego nie muszą i pani w przedszkolu w Bolesławcu tez twierdzi ze w tym roku rodzice mają jeszcze wybór czy dawac dziecko do przedszkola czy nie.

tego chyba nikt nie wie na pewno, choć bardziej bym się przychylała do tego że nie muszą, ale może powinni, najlepiej dowiedzieć się w szkole, przedszkolu najbliższym miejsca zamieszkania
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 marca 2012r. o 21:39
~ napisał(a):
~jam napisał(a): Witam, Czy moglibyście podać jak jest aktualnie pełna odpłatność za miejskie przedszkole, tzn (pełny pobyt wraz z wyżywieniem).
Oraz czy wiadomo jaka będzie ta cena od września.
Z góry dziękuję
jam

około 350 złotych (w zależności ile dni ma miesiąc...)

plus tańce , plus angielski, plus teatrzyki+ Rada Rodziców

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mamuśka:) niezalogowany
31 marca 2012r. o 21:48

tego chyba nikt nie wie na pewno, choć bardziej bym się przychylała do tego że nie muszą, ale może powinni, najlepiej dowiedzieć się w szkole, przedszkolu najbliższym miejsca zamieszkania



No właśnie kuratorium we Wrocławiu twierdzi ze muszą,a widac dyrekcja przedszkoli różnie interpretuje:(tez jestem za tym by moja pociecha była jeszcze rok w domu ale pismo przyszło ze trzeba zapisac do przedszkola.Dziwi mnie tylko ze jedno województwo a takie różnice:(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 marca 2012r. o 21:56
~ napisał(a):
~ napisał(a): około 350 złotych (w zależności ile dni ma miesiąc...)
plus tańce , plus angielski, plus teatrzyki+ Rada Rodziców

no moje dziecko nie chodzi na tańce ani rytmikę ani angielski a teatrzyki zostały w ostatnim roku ograniczone do minimum, zależy może które przedszkole, w naszym jest komitet-rada rodziców ok.50zł, ubezpieczenie na cały rok ok.30zł i składki miesięczne na przybory ok.4-5zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 marca 2013r. o 13:32
Mi pani w przedszkolu nr 7 na Górnych młynach powiedziała dzisiaj że zapisy tam tylko przez internet a tu czytam że elektroniczne zapisy nie dotyczą przedszkola nr 7.O co chodzi?Chyba muszę się przejść do samej pani dyrektor.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza