Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Zwrot podatku

~~Ciemnobursztynowy Miskant niezalogowany
28 marca 2018r. o 14:21
~~Jasnobłękitny Zawilec napisał(a): na stronie MF mam status "zwrot zrealizowany", a pieniędzy nadal nie ma,pit wysłany elektronicznie 27 marca,czyli juz ponad miesiac.


jakby nie patrzeć to to dopiero 1 dzień, co ty bierzesz że 1 dzień to dla ciebie miesiąc??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafranowy Modrzew niezalogowany
28 marca 2018r. o 16:41
~Złocistobrązowa Wiekuistka napisał(a): Z tego co tu zaobserwowałam po wpisach tych ktòrzy otrzymali zwrot to wychodzi na to,że przelewy puszczane są w środy tak więc następny za tydzień
Mój zwrot przyszedłw pomiedziałek tydzień temu więc twoje podejrzenia są mylne p.s. wysłałem pita 26 lutego przez internet
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Karmelowa Róża niezalogowany
4 kwietnia 2018r. o 8:38
I jak tam? Ktoś z marca już dostał zwrot?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miętowy Rozmaryn niezalogowany
4 kwietnia 2018r. o 9:13
Ja zdałam pit 26 lutego i dalej nie mam zwrotu nadpłaty .Jak czlowiek czeka to mu sie strasznie czas wydłuża
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
4 kwietnia 2018r. o 9:21
widzę że temat przewodni dla ograniczonych umysłowo ma się w najlepsze,ja czekam ty czekasz,my czekamy, wy czekacie,i tak wszyscy czekamy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Męczennica niezalogowany
4 kwietnia 2018r. o 9:52
Jeśli wyslalas 26 lutego i nie ma zwrotu to zadzwoń do urzędu skarbowego bo możesz mieć błąd i będziesz musiał złożyć korekte
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beżowobrązowa Dynia niezalogowany
4 kwietnia 2018r. o 10:34
~Męczennica napisał(a): Jeśli wyslalas 26 lutego i nie ma zwrotu to zadzwoń do urzędu skarbowego bo możesz mieć błąd i będziesz musiał złożyć korekte

Albo były jakieś niepopłacone mandaty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoszara Rogownica niezalogowany
4 kwietnia 2018r. o 16:49
Ja złożyłam PIT elektronicznie 8 lutego. Zwrot dostałam 21 marca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.