Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

opony używane

3145
#hemi nieaktywny
30 kwietnia 2012r. o 18:19
znajomy kupował ostatni 18" i taki wydatek dośc spory jest więc albo zdrowe uzywki (jest jakies tam ryzyko) albo za komplet normalnych opon znika 2500-3000!
Opony to wydatek raz na jakis czas (zalezy kto i jak lata autem-bo mam znajomych co to troszke boczurem polecą raz czy drugi i np komplet w RWD ledwo na 4-5 tys km wystarczy,czyli na dobra sprawe czasem nawet na miesiąc:P)


Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7523
avatar
30 kwietnia 2012r. o 18:22
A co do wieku opony,czasem dobrze utrzymywana opona 10-letnia jest w lepszym stanie niż opona 4 letnia ,która lezała w słońcu,deszczu,śniegu u niemca więc tu nie ma reguły..

Zgadzam się!! Kiedyś kupiłem opony młode rocznikowo, pojechałem do wulkanizatora je założyć a po napompowaniu okazały się sparciałe jakby miały 30 lat tak więc również polecam kogoś, kto Ci je od razu założy i napompuje. O gościu z Jeleniogórskiej słyszałem dużo dobrego, ale nigdy nie kupowałem u niego opon (prostowałem u niego alusy i byłem zadowolony) :)

Znamy dobro, a czynimy zło...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~! niezalogowany
30 kwietnia 2012r. o 18:28
hemi napisał(a): czasem dobrze utrzymywana opona 10-letnia jest w lepszym stanie niż opona 4 letnia ,która lezała w słońcu,deszczu,śniegu u niemca więc tu nie ma reguły..


CZASEM to ktoś trafia w lotto ale czy to znaczy , że grając trafisz w lotto szóstkę? :P

hemi napisał(a): bo mam znajomych co to troszke boczurem polecą raz czy drugi i np komplet w RWD ledwo na 4-5 tys km wystarczy,czyli na dobra sprawe czasem nawet na miesiąc:P)


A po co oni "latają boczurem?? :)
Z głupoty czy może jest jakiś głęboko ukryty sens w "lataniu boczurem"?? :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
30 kwietnia 2012r. o 18:32
ja korzystam z usług na jeleniogórskiej,ale w poszukiwaniu opon byłem też na Lubańskiej (facet uczciwie ostrzegł,ze kpl 2 opon jest w świetnym stanie,ale ząbkują więc by je do przyczepki polecał),jak i na tej drodze na baseny (tam tez kupowałem opony) więc moje zdanie jest takie,ze lipy w tych trzech punktach nie ma,a z drugiej strony czy ktoś by robił"sztukę" i sam sobie zamykał zakład ,bo za głupie 100 zł zysku straci wielu klientów..


Dopisane 30.04.2012r. o godz. 18:32:

~! napisał(a):
hemi napisał(a): czasem dobrze utrzymywana opona 10-letnia jest w lepszym stanie niż opona 4 letnia ,która lezała w słońcu,deszczu,śniegu u niemca więc tu nie ma reguły..


CZASEM to ktoś trafia w lotto ale czy to znaczy , że grając trafisz w lotto szóstkę? :P

hemi napisał(a): bo mam znajomych co to troszke boczurem polecą raz czy drugi i np komplet w RWD ledwo na 4-5 tys km wystarczy,czyli na dobra sprawe czasem nawet na miesiąc:P)


A po co oni "latają boczurem?? :)
Z głupoty czy może jest jakiś głęboko ukryty sens w "lataniu boczurem"?? :P


drogi grzdylu widzę ,że nie masz buziaków od Crow to się czepiasz:P
Sens jest taki: auto idzie bokiem,opona piszczy,dym leci -micha się cieszy:P:P

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1877
#Gwynbleidd nieaktywny
30 kwietnia 2012r. o 23:22
~! napisał(a):
hemi napisał(a): A co do wieku opony,czasem dobrze utrzymywana opona 10-letnia jest w lepszym stanie niż opona 4 letnia ,która lezała w słońcu,deszczu,śniegu u niemca więc tu nie ma reguły..


Jak miałbym kupować 10 -cio letnią to wolałbym wziąć kredyt w Providencie i kupić nowe :P


to by cię te opony zjadły razem z butami :> :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
1 maja 2012r. o 11:58
inna kwestia,że jak człowiek musi brac kredyt na głupie nowe opony,tzn.że takiej osoby nie stać na utrzymanie auta,bo taka osoba zrobi jak padnie sprzęgło,sama skrzynia czy trzeba zawieche i hebel wymienic? pozyczka u znajomych czy kolejny kredyt?

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 maja 2012r. o 12:03
Gwynbleidd napisał(a):
~! napisał(a):
Jak miałbym kupować 10 -cio letnią to wolałbym wziąć kredyt w Providencie i kupić nowe :P


to by cię te opony zjadły razem z butami :> :>


Mimo wszystko miałbym większe szanse na przeżycie niż z 10-cio letnimi oponami na kołach :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8646
#SzefWszystkichSzefow nieaktywny
1 maja 2012r. o 12:16
Polecam Boruckiego w Osłej :) Sprzedaje i zakłada opony na miejscu. Jest jeszcze pan w Krzyżowej też zakłada na miejscu ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego