Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

opony używane

~~ niezalogowany
31 sierpnia 2017r. o 13:00
Nie kupuj używanych opon do samochodu osobowego,chyba,że do przyczepki bagażowej.Nie wiesz kiedy i w jakich warunkach będziesz musiała/musiał przyspieszyć,a na używanej nigdy nie będziesz pewna/pewien,czy wytrzyma.Są w internecie dobre polskie opony za umiarkowaną cenę,czy to Dębica,czy Kormoran.Niedrogie są też Uniroyal.Jestem starym kierowcą z doświadczeniem i wiem,co piszę.Jeśli masz większą kasę kup opony klasy premium,jeśli mniejszą,klasy średniej.Ja jeżdziłem na Fuldach,teraz jeżdżę na Dębicach Presto/nawet są cichsze/.Nowe,znaczy pewne,a w necie zapłacisz taniej za taką samą oponę aniżeli w punkcie wymiany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
31 sierpnia 2017r. o 15:54
Racja, żaden mądry używanych gum nie kupuje bo polskie są dobre i można kupić w rozsądnej cenie. Niektórzy mówią - mam używane w dobrym stanie, jasne gdyby były w dobrym stanie to poprzedni właściciel nie pozbywałby się ich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
31 sierpnia 2017r. o 16:00
Chcę tym samochodem pojeździć do wiosny (zima tuż tuz), a muszę zmienić opony. Nowe jakieś najtańsze to ponad 800zł, a samochód warty 2000... Teraz przywalicie się do samochodu? Oczywiście kolejny będzie nowka z salonu. Darujcie sobie te wywody.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Driver niezalogowany
31 sierpnia 2017r. o 16:05
A ja wam polece mlodego goscia o ile pamiętam Baartek z Kierzna, niema tego duzo ale w dobrej cenie 2,3max 4 letnie opony z Niemiec, jego stary tam na serwisie tyra,ja go zdybalem na OLX,POZDRAWIAM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bezdętkowy niezalogowany
31 sierpnia 2017r. o 16:07
~~ napisał(a): Racja, żaden mądry używanych gum nie kupuje bo polskie są dobre i można kupić w rozsądnej cenie. Niektórzy mówią - mam używane w dobrym stanie, jasne gdyby były w dobrym stanie to poprzedni właściciel nie pozbywałby się ich.

Prowadzę zakład sprzedaży i wymiany opon i nie piszcie bajek ,mam w ofercie nowe jak i używane opony ,90% właścicieli samochodów kupuje opony używane i nie słyszałem żeby ktoś miał jakieś problemy i reklamował używki,tylko pytanie jakie te używki są czy te z niemieckiego śmietnika czy z autoryzowanego serwisu gdzie są całe koła które są w bardzo dobrym stanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bob niezalogowany
31 sierpnia 2017r. o 16:09
Żadnych używek. Już 3 komplety opon kupiłem w Zgorzelcu jestem zadowolony. Nowe opony tanio. Opony SUNNY co z tego że chińszczyzna i tak wszystko tam robią
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
31 sierpnia 2017r. o 16:18
~~Bob napisał(a): Żadnych używek. Już 3 komplety opon kupiłem w Zgorzelcu jestem zadowolony. Nowe opony tanio. Opony SUNNY co z tego że chińszczyzna i tak wszystko tam robią

Człowieku nie ośmieszaj się ,chinola to nie chciał bym za darmo ,to już lepsza nalewka z Pieńska.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
31 sierpnia 2017r. o 16:42
~~Driver napisał(a): A ja wam polece mlodego goscia o ile pamiętam Baartek z Kierzna, niema tego duzo ale w dobrej cenie 2,3max 4 letnie opony z Niemiec, jego stary tam na serwisie tyra,ja go zdybalem na OLX,POZDRAWIAM

Ty tak nie reklamuj tego Bartka bo US się nim zainteresuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza