Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ubrania dla puszystych w Bolesławcu.

~katarzyna niezalogowany
10 maja 2012r. o 10:01
szukam jakiś sklepów ale na razie bez rezultatu . rozmiarówka zamyka się na 42 a mnie interesuje coś w rozmiarze 44 , nie koniecznie musi być tanio ale musi być modnie i ładnie . dodam ,że nie zmam jeszcze dobrze bolesławca i nie wiem gdzie szukać . pozdrawiam K. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4623
#anilia nieaktywny
10 maja 2012r. o 15:04
W Bolesławcu nie ma sklepów dla osób powyżej rozmiaru 44 pozostaje Wrocław lub Legnica
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aa niezalogowany
10 maja 2012r. o 15:26
Zostaje targowisko koło szpitala i stoły z odzieżą. Znajdziesz tam sporo modnej odzieży w dużych rozmiarach ,sporo sprzedających ma zupełnie nową odzież trzeba tylko poświęcić trochę czasu na grzebanie w stertach ciuchów,ale zapewniam ,że warto.Też miałam problem z kupnem odzieży powyżej 42,od 2-3 lat ubieram się głównie tam.Podwójna korzyść modne i ładne rzeczy w niskich cenach.A jaka satysfakcja jak się znajdzie ciekawe okazy.Życzę powodzenia w szukaniu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3361
#vespa nieaktywny
10 maja 2012r. o 15:38
Hej, w Bolesławcu takie zakupy to wyzwanie!

Ja mam większy rozmiar niż 44, jak juz muszę kupić coś na miejscu to idę po lumpeksach, rzadko jednak kupuję rzeczy używane - jest mnóstwo nowych i ceny rozsądne. Drugi adres to Tesco, ale do wyboru praktycznie masz jeden - dwa fasony spodni, jakieś 2-3 bluzki i sweter. No i raz kupiłam garsonkę w Marpolu, cena wysoka, jakość ok, ale większość ubrań moim zdaniem jest adresowana do starszych pań. I nie mam tu na myśli ani 50- ani 60-letnich.

Zapraszam na najbliższe spotkanie klubu LokoMotywa. Będziemy przy kawie wymieniać się książkami, przepisami, biżuterią, dodatkami i sprawdzać smak trochę mniej kalorycznych ciast :) Na pewno mniejsze i większe XLki zdradzą adresy ulubionych sklepów.
Jak coś to na priv, GG 7580054 lub mail: [email protected]

aha i polecam bloga - vespa78.bloog.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~p niezalogowany
10 maja 2012r. o 15:53
ja mam często na sprzedaz coś fajnego w rozmiarach 42-46:)czesto kupuje coś pod wpływem chwili lub zamawim a poźniej okazuje się nie takie jak chciałam albo sie źle w tym czuję lub jest zwyczajnie nie treafione z rozmiarem:)mogę wysłac jakis fotki

moj mail [email protected]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rozmiar 50 niezalogowany
10 maja 2012r. o 17:11
na Mickiewicza ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2041
#zula999 nieaktywny
10 maja 2012r. o 17:46
Jest taki sklepik na przeciwko byłego Urzedu Pracy i tam można dostać całkiem fajne rzeczy i obsługa super:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5570
#De_Tourvel nieaktywny
10 maja 2012r. o 19:14
Ja mam sporo - do oddania za symboliczne kwoty ;) napisz, co by Cię interesowało, a ja postaram się wysłać Ci zdjęcia np. na maila :)

Żadna kobieta nie byłaby na tyle głupia, żeby zakochać się w facecie tylko dlatego, że on ma długie nogi! G. Garbo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.