Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Klub słoneczko za drogi :(

~ewa niezalogowany
28 maja 2012r. o 14:21
czy dla Was również ceny wydają się takie wysokie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~poszkodowany niezalogowany
28 maja 2012r. o 18:23
...kiedyś koleżanki na dyskotece zaprosiły mnie do przysłowiowego"słoneczka"....do tej pory płacę alimenty(tzn.słoneczkowe) :> :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3104
#GreeeG nieaktywny
29 maja 2012r. o 8:16
Drogi poszkodowany :) Pani chodziło o całkowicie inne słoneczko no choć w sumie może Twoja pociecha tam teraz zagląda zależy ile płacisz :) Szczerze to nie wiem ile tam sobie życzą. Może ktoś poda cennik to ocenimy wszyscy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
29 maja 2012r. o 10:45
najtańsze zajęcia jakie widze, to " słodkie czary mary " i koszt 1gdz- 20zł, wszystkie inne zajęcia są tematyczne i cena odpowiednio w górę.. Myślałam że będzie to alternatywa dla "sali zabaw Oli" a jednak nic z tego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
29 maja 2012r. o 10:46
~mama napisał(a): najtańsze zajęcia jakie widze, to " słodkie czary mary " i koszt 1gdz- 20zł, wszystkie inne zajęcia są tematyczne i cena odpowiednio w górę.. Myślałam że będzie to alternatywa dla "sali zabaw Oli" a jednak nic z tego



http://klubsloneczko.ubf.pl/viewpage.php?page_id=4
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ankam niezalogowany
12 września 2012r. o 13:45
~mama napisał(a):
~mama napisał(a): najtańsze zajęcia jakie widze, to " słodkie czary mary " i koszt 1gdz- 20zł, wszystkie inne zajęcia są tematyczne i cena odpowiednio w górę.. Myślałam że będzie to alternatywa dla "sali zabaw Oli" a jednak nic z tego



a dlaczego nie może to być alternatywa dla Sali Zabaw Oli, w sali dzieci się tylko bawią a tam można zostawić dziecko pod opieką pań i można sobie coś załatwić, a można także w ten sposób przygotować dziecko do pobytu w przedszkolu, ja byłam ostatnio tam ze swoim maluszkiem i bardzo mu się podobało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jolek niezalogowany
12 września 2012r. o 19:31
ceny...kosmos.nic dodać nic ująć.dziecko zostawić by załatwić swoje sprawy...bezcenne.60 zł za 90 minut...bezcenne.dniówka w robocie w naszym kraju- 40 zł.netto...bezcenna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 września 2012r. o 20:03
~jolek napisał(a): ceny...kosmos.nic dodać nic ująć.dziecko zostawić by załatwić swoje sprawy...bezcenne.60 zł za 90 minut...bezcenne.dniówka w robocie w naszym kraju- 40 zł.netto...bezcenna.



A skąd takie ceny ja za godzinę zapłaciłam 8zł a przy zakupie karnetu na 50h wychodzi 5 zł, także chyba nie jest aż tak drogo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza