Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Klub słoneczko za drogi :(

7489
#aga500 nieaktywny
27 lutego 2013r. o 11:57
Mam 2 letniego synka i czasem zaprowadzę go do Słoneczka na godzinę czy dwie. Powiem tak, 8 zł za godzinę to tak przeciętnie, dla innych za dużo, ale myślę, że cena jest taka ponieważ standard jest wysoki ( czysto, dużo zabawek, panie zajmują czas dzieciom) byłam i widziałam. tym bardziej wiem że jest tam ok bo jak przychodzę po syna to ciężko mu się rozstać z tym miejscem.

;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~SM niezalogowany
27 lutego 2013r. o 12:53
Mój synek uczęszcza do Słoneczka prawie od poczatku i nie dam złego słowa powiedzieć to była najlepsza decyzja,miałam nianie,której płaciłam podobne pieniążki.W Słoneczku się nie nudzi,jest z dziećmi i dobrze się bawi.Jest czyściutki i zadbany.Naprawdę polecam.I nie jestem właścicielką.Pozdrawiam panią Dorotkę,Anię i Natalkę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~a niezalogowany
28 sierpnia 2013r. o 16:46
klub słoneczko był swietnym miejscem do czasu ... w tej chwili przepełniony dziecmi na malej powierzchni a ceny ida w góre...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~k niezalogowany
6 lutego 2014r. o 13:49
Jakie macie doswiadczenia z klubem SŁONECZKO ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~-m niezalogowany
6 lutego 2014r. o 19:12
też jestem zainteresowana opiniami o tym miejscu, ile kosztuje godzina pobytu dziecka? na stronie internetowej nie znalazlam cennika
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
7 lutego 2014r. o 11:31
Klub Słoneczko za drogi? koło 500 zł miesięcznie na programie unijnym to dużo? Chyba sobie żartujecie! Moja siostra za żłobek swojego syna płaci 1200 zł miesięcznie i to z własnym wyżywieniem i środkami czystości! Kup sobie karnet będziesz miała taniej a nie na godziny. Wszędzie na godziny jest drogo. A na Słoneczko nie dam złego słowa powiedzieć! Cena jest jak najbardziej adekwatna do standardu lokalu i ilości zajęć dla dzieci i poświęcanego im czasu. Ciekawe ile czasu "przypadkowa niania" poświęci na zabawę z Twoim dzieckiem i czy nauczy go wierszyków, piosenek, angielskiego, czy przyprowadzi mu panią psycholog żeby sprawdzić czy dobrze się rozwija, czy zorganizuje mu zajęcia ruchowe i inne? Nie sądzę, bo za "nianie" podają się starsze panie na emeryturze. A czy będzie im się chciało poświęcać czas i uwagę dziecku? Miałam do czynienia z taką "nianią" odparzyła pupę dziecku, bo nie chciało jej się przebrać. "Odbębniła" swoje i daj jej kasę. Powiedziałam: nigdy więcej!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
960
#khreecik nieaktywny
7 lutego 2014r. o 11:56
Jak Ty liczyłaś że za miesiąc wyszło Ci 500zł?


Dopisane 07.02.2014r. o godz. 11:56:

Ty = mamo :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 lutego 2014r. o 12:58
khreecik napisał(a): Jak Ty liczyłaś że za miesiąc wyszło Ci 500zł?Dopisane 07.02.2014r. o godz. 11:56:Ty = mamo :)


420 zł dla dzieci 6 miesięcy - 3 latka, to podstawa, a za środki czystości i jedzonko 7 zł/dziennie płaci unia khreeciku, czytaj dobrze :)

pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza