Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Klub słoneczko za drogi :(

~ niezalogowany
28 kwietnia 2016r. o 23:54
,,KLUB SŁONECZKO,,BRAK PROFESJONALNEJ OPIEKI,MAŁE SALE,DZIECI NIE WYCHODZA NA DWÓR,ODPOCZYNEK DZIECI TO JEDNA WIELKA PROWIZORKA ,ZA MAŁO PAŃ DO OPIEKI-A ZA DUZO DZIECI.BRAK PROFESJONALIZMU A NASTAWIENIE NA KASE.MAŁE DZIECI SIE NIE POSKARŻĄ.NIE POLECAM TEJ PRZECHOWYWALINI.BO MIEJSCEM OPIEKUŃCZYM NIE MOGĘ JAKO RODZIC TEGO NAZWAĆ TYLKO PRZECHOWYWALNIĄ.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~? niezalogowany
29 kwietnia 2016r. o 12:16
to co tam się dzieje? rozważałam opcję oddania tam swojego szkraba... a teraz? nie wiem. proszę opisać to tam się wyprawia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rysia niezalogowany
10 maja 2016r. o 9:46
Ja polecam Słoneczko, moja córcia tam chodzi i jest zadowolona, może nie potrafi tego powiedzieć ale jest radosna jak zawsze i cieszy się jak ją przyprowadzam. Teraz jest jeszcze nowe Słoneczko koło lidla. Polecam :)

Na początku chodzi się razem z dzieckiem w ramach adaptacji i można sprawdzić, jak jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anna niezalogowany
9 maja 2017r. o 22:09
Ja również polecam Słoneczko, mój synek tam chodzi koło Lidla i jest zadowolony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anna niezalogowany
9 maja 2017r. o 22:14
A jak czytam te wypowiedzi to się zastanawiam czy Ci ludzie tam ogóle byli i czy piszemy o tym samym miejscu. Bez konkretów tylko ogólniki, jakby powtarzanie co koleżanka koleżance powiedziała. Jak komuś za drogo to można wziąć nianie, albo samemu nie pracować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Agata niezalogowany
3 czerwca 2017r. o 21:21
Piszecie o kosztach w żłobku Słoneczko że są wysokie. Można wiedzieć jakie to koszty?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~M. niezalogowany
2 sierpnia 2017r. o 19:44
A jakie jest w ogóle żłobkowe zaplecze w Bolesławcu? Słoneczko, Łaziska coś jeszcze? Do nich trzeba jakieś podanie wcześniej składać czy przyjmują "od ręki"? Jak wygląda adaptacja Maleństwa w takich miejscach? Co z wyżywieniem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~M niezalogowany
3 sierpnia 2017r. o 7:16
Moja córka chodziła do żłobka do łazisk i byłam bardzo zadowolona, panie są bardzo miłe, jedzenie jest dobre - catering ale nie wiem skąd, dodatkowo jest pies, ktroy posiada certyfikaty do pracy z dziecmi, ale nie ze caly czas jest z dziecmi w sali tylko co jakis czas go przyprowadzaja i dzieci go uwielbiaja. Moja mala bardzo lubila tam chodzic. Przedszkole ma fajny plac zabaw z wydzielona czescia dla najmlodszych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.